۲۵ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۴
کد خبرنگار: 911
کد خبر: 83673819
۰ نفر

برچسب‌ها

۹۱ تخلف انتخاباتی در استان قزوین ثبت شد

قزوین - ایرنا - ۹۱ فقره تخلف انتخاباتی از سوی هیات بازرسی بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان قزوین ثبت و به مرکز گزارش شد.

رئیس هیات بازرسی بر انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قزوین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر اظهار داشت: عمده تخلفات ثبت شده مربوط به تبلیغات زودهنگام انتخاباتی و تهمت و افترا بوده است.

علی فرخزاد با بیان اینکه گزارش تخلفات انتخاباتی علاوه بر فرمانداران به عنوان رییس هیات های اجرایی و دفاتر نظارت شورای نگهبان به منظور بررسی صلاحیت ها به هیات مرکزی بازرسی انتخابات نیز ارسال شده است.

این مسوول یادآوز شد: ۵۶۰ بازرس متمرکز و ۶۴ بازرس غیرمتمرکز در فرایند برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قزوین مشارکت دارند و به بازرسی از شعب می پردازند.

فرخزاد با بیان اینکه تاکنون ۶ دوره آموزشی برای بازرسان انتخابات در استان قزوین برگزار شده است،افزود: یک دوره توجیهی آموزشی نیز هفته آینده و تا پیش از برگزاری انتخابات برای بازرسان هر شهرستان برگزار خواهد شد.

رئیس هیات بازرسی بر انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قزوین با بیان اینکه قانون مداری و رعایت اصل بی طرفی مورد توجه بازرسان انتخابات قرار دارد، اظهار امیدواری کرد با تلاش هیات های اجرایی، بازرسی و نظارت شاهد انتخاباتی سالم و پرشور باشیم.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه برگزار می شود.

در استان قزوین ۱۳۶ نامزد برای کسب چهار کرسی نمایندگی مجلس با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

استان قزوین در این انتخابات دارای سه حوزه انتخابیه قزوین-آبیک-البرز با ۲نماینده و بوئین زهرا-آوج و تاکستان هرکدام با یک نماینده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =