۲۴ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۱۲
کد خبرنگار: 804
کد خبر: 83673663
۰ نفر

برچسب‌ها

 ارتش سوریه مناطق جدیدی را از تروریست‌ها پس گرفت

تهران - ایرنا - ارتش سوریه مناطق جدیدی را در حومه غربی حلب درپی درگیرهای شدید با تروریست‌های جبهه النصره و گروه‌های مرتبط با آن، آزاد کرد.

به گزارش خبرگزاری سوریه (سانا)، ارتش با انجام این عملیات، محدوده کنترل خود را بر غرب جاده بین المللی حلب - دمشق گسترش داد.

یگان‌های ارتش در ادامه عملیات نظامی و حملات موشکی به استحکامات و مواضع گروه‌های تروریستی در غرب حلب و روستای کفرجوم و مناطق جمعیه المهندسین ۱ و ۲ در جنوب غرب شهر حلب، تروریست‌ها را با شکست موجه ساخت.

بر اساس این گزارش، یگان‌هایی از ارتش سوریه با عقب راندن عناصر باقیمانده گروه‌های تروریستی به سمت روستاهای اورم الکبری و اورم الصغری، تلفات سنگینی به نیروها و تجهیزات آنها وارد کردند.

یگان های ارتش سوریه روز گذشته نیز با انهدام مواضع تروریست‌ها، استحکامات و نیز کشتن شماری از آنها، روستاهای الشیخ علی،عراده و ارناز واقع در غرب جاده بین المللی را آزاد کردند.

ارتش سوریه در چند روز گذشته بیش از ۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت استان‌های حلب و ادلب را برای پایان دادن به جنایت‌های تروریست‌ها پاکسازی کرده است و این موضوع موجب واکنش شدید ترکیه و نگرانی از سرنوشت گروه‌های تروریستی مورد حمایت این کشور شده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =