مواد غذایی با بالگرد بین مردم تعدادی روستای در محاصره برف دیلمان توزیع شد

لاهیجان - ایرنا - فرماندار شهرستان سیاهکل گفت : مواد غذایی و پتو توسط بالگرد در بین مردم چند روستای در برف مانده و جنگل نشین دیلمان نظیر روستاهای پیرکوه و گندلاور توزیع شد.

محمود صوفی شامگاه پنجشنبه در گفت و گوبا خبرنگار ایرنا افزود: اکیپ های هلال احمر طی ۲۴ ساعت اخیر در حال توزیع مواد غذایی در میان مردم مناطق روستایی منطقه دیلمان و پیرکوه هستند.

وی اقلام توزیع شده در روستاهای برفگیر سیاهکل را تا کنون شامل  ۱۰۰ گونی آرد و ۳۷۰ بسته انواع خرما، آب معدنی، کنسرو و  تن ماهی، لوبیا، نان و پتو  عنوان کرد.

وی با اشاره به محور سیاهکل به دیلمان عنوان کرد : محور ۴۵ کیلومتری سیاهکل تا دیلمان ۱۵ کیلومتر از مسیر ۴۵ کیلومتری سیاهکل دیلمان در فاصله سیاهکل تا توتکی بازگشایی شده و تمام تلاش آن است که این مسیر در ساعت های آینده به طور کامل بازگشایی شود.

وی اظهارداست : راه بیشتر روستاهای بخش مرکزی سیاهکل تاکنون بازگشایی شده است اما برق اکثر روستاهای این شهرستان قطع است و تمام تلاش شبانه روزی مسئولان و نیروهای امدادی آن است که مشکلات مردم  هرچه سریعتر حل شود.

وی  برای تاخیر و عدم خدمات رسانی به موقع  به دلیل برخی مشکلات از مردم شهرستان سیاهکل عذرخواهی کرد.


شهرستان سیاهکل دارای ۴۷ هزار نفر جمعیت و  دو بخش کوهستانی  دیلمان و بخش جلگهی مرکزی  است که در برف اخیر در برخی مناطق ارتفاعات آن  تا دو و نیم متر هم برف گزارش شده است.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =