حضور تیم بانوان گیلان در مسابقات شنای قهرمانی ناشنوایان کشور

رشت - ایرنا - تیم شنای بانوان گیلان در مسابقات قهرمانی ناشنوایان کشور در این رشته حضور یافت.

رئیس هیات ورزشهای نانشوایان استان گیلان عصر پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابتهای شنای قهرمانی بانوان ناشنوای کشور از عصر امروز در مشهد آغاز  شد که تیم گیلان نیز با چهار ورزشکار در این دوره از رقابتها حضور یافت.

کریم لیاقت جو افزود : بر این اساس طاهره صادقی، الهه حجتی، زهرا اختیاری و مینا داودی اعضای تیم شنای بانوان گیلان را در رقابتهای قهرمانی ناشنوایان کشور تشکیل می دهند که این نفرات در جریان این مسابقات در ماده های مختلف شنا با سایر حریفان خود به رقابت می پردازند.

وی ادامه داد: همچنین بهاره میرزا جانی به عنوان مربی و سرپرست تیم شنای بانوان ناشنوای گیلان را در رقابتهای قهرمانی کشور همراهی و هدایت می کند که امید است این تیم در جریان مسابقات با کسب مدال های رنگارنگ مقام شایسته ای نیز کسب کند.

وی بیان کرد: رقابتهای شنای قهرمانی بانوان ناشنوای کشور با حضور زبده ترین ورزشکاران بانوان به مدت دو روز در مشهد برگزار می شود که در نهایت تیمها و نفرات برتر این دوره از مسابقات در ماده های مختلف رشته شنا مشخص خواهند شد.

لیاقت جو خاطرنشان کرد: هیات ورزش های ناشنوایان استان گیلان در ۱۲ رشته ورزشی و در هر دو بخش بانوان و آقایان فعالیت دارند که همواره این ورزشکاران در رشته های ورزشی مختلف و در مسابقات کشوری مقام های شایسته ای را کسب می کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha