۱۱۸ مدال اهدایی المپیادی‌ها به رهبر معظم انقلاب به آنها بازگردانده شد

تهران- ایرنا- در آیینی با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، ۱۱۸ مدال اهدایی از سوی ۱۳۵ نفر از برگزیدگان مسابقات المپیادهای جهانی به رهبر معظم انقلاب به آنها بازگردانده شد.

مجموعه یادمان شهدای هفتم تیر (سرچشمه) عصر امروز (پنج شنبه) میزبان همایش «بهترین هدیه» به منظور بازگشت مدال های اهداء شده به رهبر معظم انقلاب و همچنین دریافت یادبودی از ایشان با حضور سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سورنا ستاری معاون علمی رییس جمهور و رییس بنیاد ملی نخبگان و ۱۳۵ نفر از افتخارآفرینان المپیادهای علمی کشور بود که مدال های خود را پیش از این به رهبر معظم انقلاب تقدیم کرده بودند.
پیش از این در اسفندماه ۱۳۹۶ نیز در آیینی با حضور حجت الاسلام مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بیش از ۸۰ مدال نخبگان دانشگاه شریف که به رهبری اهدا شده بود، توسط رهبر معظم انقلاب دوباره به دانشجویان هدیه شد.
در این آیین که با حضور خانواده شهدای هسته ای کشور همراه بود.  لوح یادبودی به همراه یک انگشتر و چفیه از سوی رهبر معظم انقلاب به برگزیدگان المپیادهای علمی کشور اهداء و از آنان تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، خانواده شهدای هسته‌ای، شهید داریوش رضایی نژاد، شهید مجید شهریاری و شهید مسعود علی محمدی نیز حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =