بازی‌سازی خوب ماشین سازی تبریز نقطه قوت این تیم است

بوشهر-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: فردا بازی دشواری برابر ماشین سازی داریم چراکه آنها  تیمی هستند که بازی‌سازی بسیار خوبی انجام می‌دهند. 

میشو کریستیچوویچ روز پنج‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیمش با ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران افزود: ماشین‌سازی خارج از خانه استقلال را برده و برای پرسپولیس مشکلاتی را ایجاد کرده و این نشان می‌دهد کار شاهین برابر آنها بسیار دشوار است‌. 

وی بیان کرد: با این جود شاهین نیز در چند هفته گذشته نتایج خوبی گرفته و امیدوار به کسب برد در این بازی است.

کریستیچوویچ در ارتباط با محروم و مصدومان تیمش در برابر ماشین سازی نیز گفت: در این دیدار امیرحسین موسی زاده را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و  یکی دو بازیکن نیز مصدوم هستند که امیدواریم تا زمان انجام بازی به آمادگی کامل برسند.

وی ادامه داد: با این شرایط امیدواریم با حمایت هواداران نتیجه خوب چند بازی گذشته ادامه یابد و شرایط بقا شاهین در لیگ برتر هموار شود.

کریستیچوویچ در ارتباط با احتمال مغرور شدن بازیکنانش پس از ۲ برد متوالی نیز گفت: بازیکنان ایرانی عادت‌هایی دارند و این عادت‌ها چه خوب و چه بد تغییر دادن آن سخت است.

وی افزود: بازیکنان شاهین نیز از جهت مسائل روانی عمده آنها تلاش زیادی در تمرینات می‌کنند و بدون شک با کسب ۲ برد مغرور نمی‌شوند.

کریستیچوویچ ادامه داد: با این وجود امیدواریم بازیکنان هر چه که دارند در توان بگذارند و آنها تحت فشار زیادی هستند چرا که می‌دانند باید هر سه امتیاز بازی را کسب کنند.

وی یادآور شد: تا به این جای کار با تلاش بازیکنان، مدیریت و هواداران نتایج خوبی کسب شده و تداوم این روند می تواند جو را در باشگاه و شهر تغییر دهد.

کریستیچوویچ در ارتباط با جذب بازیکنان جدید ادامه داد: باتوجه به ۲ سهمیه برای جذب بازیکن جدید باید بازیکنی بگیریم که رزومه خوبی داشته باشد و بتواند کیفیت خود را بخوبی نشان دهند.

وی یادآور شد: در عین تلاش برای جذب به بازیکنان نیز نشان دادم که به آنها اعتماد کامل دارم.

کریستیچوویچ در ارتباط با برنامه شاهین برای تعطیلی ۲ هفته‌ای لیگ نیز عنوان کرد: بعد از بازی ۲ روز بازیکنان استراحت دارند و دوباره تمرین‌های تیم آغاز می‌شود زیرا بعد از تعطیلات دیدار دشواری در پیش داریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =