۲ هزار و ۳۰۰ نفر برگزاری انتخابات در آستانه اشرفیه را بر عهده دارند

رشت - ایرنا - فرماندار آستانه اشرفیه گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ نفر در امر برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این شهرستان حضور دارند.

یونس محمودی پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: نماینگان فرمانداری، هیات های نظارت و اجرایی،   بازرسان، ناظران، اعضای شعبه های اخذ رای، نیروهای انتظامی، رانندگان، نیروهای خدماتی، نیروهای ذخیره و ...از جمله این عوامل هستند.

وی تعداد شعبه های اخذ رای شهرستان آستانه اشرفیه را در این دوره از انتخابات ۱۴۳ صندوق اعلام کرد و گفت : از این تعداد ۱۴۱ شعبه اخذ رای ثابت و دو شعبه نیز در مناطق شهر آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر سیار است.

به گفته محمودی، در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان تعداد ۱۱ کاندیدا با هم به رقابت می پردازند.

وی با بیان اینکه مقدمات برگزاری یک انتخابات پرشور، قانونی و با حضور حداکثری مردم در این شهرستان فراهم شده است،  خاطر نشان کرد: به این منظور نشست های مختلف با موضوع انتخابات با خبرنگاران، نخبگان فرهنگی، علمی، ورزشی، رای اولی ها، علما و ...در این شهرستان برگزار شده است.

محمودی با تاکید بر اهمیت حضور حداکثری مردم در این انتخابات یادآور شد : حضور حداکثری همه اقشار جامعه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بار دیگر وحدت و انسجام ملی ما را به رخ جهانیان خواهد کشید.

وی از کلیه مردم این شهرستان خواست تا همگام با دیگر هموطنان سراسر کشور در انتخابات  دوم اسفندماه به مانند گذشته حضوری پرشور داشته باشند.

شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.

این شهرستان در شرق استان گیلان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =