آماده‌سازی بیش از ۱۰۰ محل برای تبلیغات انتخاباتی در شیراز

شیراز-ایرنا-معاون خدمات شهری شهرداری شیراز،گفت: در بیش از ۱۰۰ نقطه شهر شیراز سازه هایی موسوم به جداره‌های کاذب برای تبلیغات انتخاباتی ایجاد شده است.

محمدرضا محمدحسن پور پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،افزود: همه مناطق یازده گانه شهرداری شیراز مسوولیت داشته اند که تا شب گذشته محل هایی را برای تبلیغات انتخاباتی آماده کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز ادامه داد: بیش از ۱۰۰ جایگاه برای نصب تبلیغات کاندیداها در سطح مناطق ۱۱ گانه شهرداری شیراز احداث شده است.

وی عنوان کرد: این صد نقطه در ابعاد بزرگ با طول های مختلف مانند ۳۲۰،۲۴۰، ۴۸۰ و ۸۰۰ متر طول با یک متر و ۴۰ سانتی متر عرض در محل هایی که در سالیان قبل حجم بیشتری تبلیغات در این مناطق نصب می شده با استفاده از داربست و گونی ساخته شده است.

محمدحسن پور بیان کرد: برای نصب و ایجاد این ۱۰۰ نقطه تاکنون بیش از ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است که هزینه پاکسازی نیز به این رقم اضافه خواهد شد.

وی ادامه داد: نقاطی نیز بصورت دائمی در شهر شیراز برای تبلیغات وجود دارد که کاندیداها می توانند به جز این صد نقطه ایجاد شده در این محل ها نیز تبلیغات خود را نصب کنند.

وی با بیان اینکه یک هفته پیش رو هفته آزادی تبلیغات کاندیدای انتخابات است،گفت: بی تردید کاندیداها باید تبلیغات خود را طی این ۷ روز بصورت آزادانه انجام دهند و  شهرداری شیراز نیز  برای پرشورتر برگزار شدن این انتخابات کمک هایی را خواهد کرد.

پاکبان‌های شهرمان را مراعات کنید

وی اضافه کرد: از همه کاندیدا درخواست دارم که رعایت حال شهروندان و به ویژه پاکبان های زحمت کش شهرداری شیراز را کنند.

وی با بیان اینکه تبلیغات انتخاباتی یکسری تعاریف و همچنین تخلفات تبلیغاتی نیز تعاریف خاص خود را دارد،افزود: فرمانداری شهرستان شیراز مر قانون را در این خصوص به کاندیدای انتخابات ابلاغ کرده است.

وی خطاب به کاندیدا و اعضای ستاد انتخاباتی آنها گفت: کاری نکنیم که المان های شهری و تجهیزات نصب شده در سطح شهر آسیب ببیند و یا پاکبان های زحمت کش به سختی زیادی مواجه شوند.

وی با اشاره به اینکه اگر در مراحل تبلیغات مر قانون رعایت شود مشکلی نیز بوجود نخواهد آمد،اظهار داشت: فضاهای برای تبلیغات انتخاباتی با همکاری سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز محیا شده است که درخواست داریم کاندیدا در این فضاها که پیش بینی شده کار تبلیغات خود را انجام دهند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز دوم اسفند ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =