۲۴ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۵
کد خبرنگار: 2191
کد خبر: 83672995
۱ نفر

برچسب‌ها

۳۰۹ سبزواری از طریق مراکز کاریابی صاحب شغل شدند

سبزوار- ایرنا- ۳۰۹ نفر از جوانان جویای کار سبزواری طی امسال تاکنون از طریق مراکز کاریابی فعال در سطح این شهرستان از صف بیکاران جدا و مشغول کار شده‌اند.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار روز پنجشنبه در جریان بازدید از مراکز کاریابی سبزوار در این خصوص گفت: ۹۵۹ نفر از افراد جویای کار در مراکز کاریابی این شهرستان ثبت‌نام  کرده بودند که تاکنون برای حدود یک سوم آنها از همین طریق شغل ایجاد شد.
عقیل مختاری افزود: مراکز کاریابی شغل ایجاد نمی‌کنند بلکه ارتباط جویندگان کار را با مراکز تولیدی، صنتعی و خدماتی نیازمند نیروی کار فراهم می‌کنند. 
وی به فعالیت سه مرکز کاریابی در سبزوار اشاره و بیان کرد: این مراکز بر مبنای رشته تحصیلی، مهارت اشخاص و فرصتهای شغلی موجود آنها را به جویندگان کار معرفی می‌کنند. 
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار ادامه داد: همچنین امسال تاکنون با پرداخت هفت میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال تسهیلات ۱۴۹شغل خانگی در این شهرستان ایجاد شده است. 
وی گفت: تسهیلات مشاغل خانگی در قالب پشتیبان به طرحها در حوزه های صنعت، معدن، جهادکشاورزی، میراث فرهنگی و فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت شده اند.
مرکز شهرستان ۳۰۶ هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =