مجتمع فرهنگی هنری میانه ۷۵ درصد پیشرفت دارد

تبریز - ایرنا - رییس اداره اجرای پروژه‌های ساختمانی و تاسیسات عمومی اداره کل راه و شهرسازی با اعلام اینکه ۴۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای اجرای ساختمان مجتمع فرهنگی - هنری و تبلیغی شهرستان میانه هزینه شده است، گفت: این مجتمع ۷۵ درصد پیشرفت دارد.

جعفر فغفوری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پروژه احداث اسکلت بتنی و سفت کاری ساختمان این مجتمع در راستای ساماندهی و نظارت بر تبلیغات اسلامی و احیا و اشاعه معارف و فرهنگ برای مقابله با تبلیغات سوء و تهاجم فرهنگی و انجام مطالعات راهبردی در زمینه نیازهای فرهنگی اقشار مختلف جامعه اجرا می شود.

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این پروژه حدود ۷۵ درصد است، اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه در سال ۱۳۹۷ از سوی این اداره با زیربنایی بیش از یک هزار و ۷۰ مترمربع در ۳ طبقه در حال اجرا است.

 فغفوری، با اشاره به اینکه سقف طبقه دوم این پروژه در حال اجرا است، ادامه داد: این پروژه دارای کلاس های آموزشی، سالن اجتماعات، نمازخانه و قسمت اداری است.

وی اظهار امیدواری کرد: با تامین اعتبار لازم در سال جاری عملیات تکمیل این پروژه نیز به پیمانکار دارای صلاحیت وگذار شود تا در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =