۶۳ هزار و ۸۵۵ نفر در هشترود و چاراویماق واجد شرایط رای‌دادن هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با بیان اینکه  ۶۳ هزار و ۸۵۵ نفر در حوزه انتخابیه این شهرستان و چاراویماق واجد شرایط رای دادن هستند افزود: ۴۲ هزار و ۳۴۱ نفر از واجدان شرایط در هشترود و مابقی در چاراویماق هستند.

امین امینیان روز پنج‌شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در این حوزه انتخابیه ۳ هزار و ۱۱۵ رای اولی وجود دارد که از این تعداد ۲ هزار و ۶۶ نفر در هشترود و مابقی در چاراویماق رای خواهند داد.
وی گفت: همچنین برای این حوزه در این دوره از انتخابات، ۱۵۸ صندوق رای در مناطق شهری و روستایی در نظر گرفته شده است.
امینیان افزود: از این تعداد، ۴۵ صندوق ثابت و ۱۱۳ صندوق سیار و ۹۵ صندوق برای شهرستان هشترود و ۶۳ صندوق برای شهرستان چاراویماق در نظرگرفته شده است.

وی گفت: از ۹۵ صندوق شهرستان هشترود ۳۷ صندوق ثابت و ۵۸ صندوق سیار است و از این تعداد ۶۷ صندوق در بخش مرکزی (  ۳۵ صندوق ثابت و ۳۲ صندوق سیار) و ۲۸ صندوق در بخش نظرکهریزی (۲ صندوق ثابت و ۲۶ صندوق سیار) آماده اخذ رای از شهروندان خواهند بود.
رییس حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق افزود : از ۶۳ صندوق شهرستان چاراویماق نیز ۸ صندوق ثابت و ۵۵ صندوق سیار است.
امینیان گفت: ۳ هزار نفر امر اخذ رای از واجدان شرایط را برعهده خواهند داشت و تمام اقدامات لازم و ضروری برای هرچه بهتر برگزار شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲ اسفند در حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق انجام شده است.
فرماندار هشترود گفت: ۲۴ نفر از حوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق تایید صلاحیت شده اند.

شهرستان های هشترود و چاراویماق با حدود ۱۱۰ هزار نفر جمعیت در جنوب شرقی آذربایجان شرقی واقع و به عنوان یک حوزه انتخابی دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها