آغاز هفته بیستم لیگ برتر در غیاب آسیایی‌ها

تهران- ایرنا- هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر روز جمعه با انجام پنج دیدار در نقاط مختلف کشور آغاز می‌شود.

هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران روز جمعه با انجام پنج دیدار آغاز می‌شود و به جز چهار نماینده ایران در آسیا بقیه تیم‌ها باید به میدان بروند.

تراکتور تبریز در خانه خود باید به دیدار سایپا برود. در دیدار رفت نماینده تبریز حریف خود را شکست داد اما این بار به جای دنیزلی، ساکت الهامی روی نیمکت تی‌تی‌ها نشسته است. آنها به دنبال جبران تساوی در برابر گل‌گهر هستند اما کار راحتی مقابل سایپای آماده صادقی ندارند.

در ورزشگاه شهدای شهر قدس عبدالله ویسی در دومین ‌آزمون خود باید به مصاف تیم دوران بازیگری‌اش یعنی فولاد برود. فولاد با جواد نکونام نتایج سینوسی گرفته اما به دنبال گرفتن سه امتیاز در پایتخت است. دیدار رفت ۲ تیم گلی در بر نداشت.

نساجی مازندران در ورزشگاه شهید وطنی در برابر پارس جنوبی جم تنها برد را می‌خواهد تا از بحران خارج شود. تیم رضا مهاجری در ۲ هفته اخیر ۲ شکست تلخ را تجربه کرده و باید به مصاف تیم هومن افاضلی برود که در حسرت برد با سرمربی جدید خود است. در صورت شکست و یا حتی تساوی نساجی ممکن است هر اتفاق و تغییری روی نیمکت این تیم رخ بدهد. دیدار رفت ۲ تیم با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به اتمام رسید.

صنعت نفت آبادان در دومین بازی بدون دراگان اسکوچیچ باید در خانه رو در روی گل‌گهر قرار بگیرد. بازی رفت در سیرجان به سود صنعت نفت تمام شد اما حالا اوضاع به کلی فرق کرده است. هدایت گل‌گهر به عهده مجید جلالی است و تیم او در نیم‌فصل تقویت شده و حالا نتایج خوبی را گرفته اما صنعت نفت با تمام مشکلاتش در سه هفته اخیر رنگ یک امتیاز را هم ندیده است و باید دید در این میدان چگونه عمل می‌کند.

شاهین شهرداری بوشهر در خانه به مصاف ماشین‌سازی تبریز می‌رود. بهترین فرصت برای میشو کریستیچوویچ و شاگردانش تا به سومین پیروزی متوالی برسند. هر ۲ تیم سرمربیان پیشین خود را از دست داده‌اند و حالا با سرمربیان جدید کار می‌کنند. دیدار رفت با حساب چهار بر ۲ به سود ماشین تمام شد اما خیلی بعید است که دوباره چنین نتیجه‌ای تکرار شود.

چهارم اسفندماه نیز شهر خودرو به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت. سپاهان رو در روی پرسپولیس قرار می‌گیرد و استقلال در ورزشگاه آزادی پذیرای ذوب‌آهن است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha