عمران‌زاده: استقلال از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال گفت: استقلال به طور حتم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد و همه باید از این تیم بزرگ حمایت کنند.

«حنیف‌ عمران‌زاده» روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اگر بخواهیم عملکرد استقلال در چهار بازی اخیر خود که با هدایت فرهاد مجیدی به میدان رفته است را قضاوت کنیم، باید بگوییم که این عملکرد قابل قبول و رضایت‌بخش بوده است.

وی افزود: استقلال چهار بازی سنگین را در پلی‌آف، مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و شهرآورد پشت سر گذاشته که هیچ کدام آسان نبوده است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در شهرآورد نیز شایسته و استحقاق برتری را داشت اما شانس با این تیم یار نبود و در دقایق پایانی از سه امتیاز محروم شد.

عمران‌زاده تصریح کرد: خستگی و فشردگی مسابقات به طور حتم در عملکرد استقلال تاثیر منفی خواهد گذاشت و امیدوارم در ادامه راه این موضوع تاثیر منفی در عملکرد ‌آبی‌پوشان نداشته باشد.

وی تاکید کرد: الشرطه یکی از تیم‌های خوب عراق است که بازیکنان مطرحی داشت و تساوی برابر این تیم برای استقلال نمره منفی محسوب نمی‌شود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال به طور حتم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد و همه باید از این تیم بزرگ حمایت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =