۲۳ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۱۸
کد خبرنگار: 2298
کد خبر: 83672182
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد تومانی در ورزش شهرداری تهران

تهران-ایرنا- سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران اعلام کرد: بخش خصوصی در جهت توسعه اماکن ورزشی شهرداری، ۱۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرد.

به گزارش روز چهارشنبه سازمان ورزش شهرداری، مجید رباطی گفت: این سرمایه گذاری در روند نگهداشت، تعمیر، بازسازی و توسعه اماکن ورزشی بوده که نه تنها یکی از راهکار برای توسعه سخت افزاهای ورزشی قلمداد می شود، بلکه بر مشارکت هر چه بیشتر شهروندان در امور شهری نیز موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای جذب بخش خصوصی در بهبود فعالیت مراکز ورزشی پایتخت ادامه داد: در این راستا مبلغ کل سرمایه گذاری های بخش خصوصی در سال ۹۸، یکصد و یک میلیارد و ۴۸۹ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال بوده است.

به گفته سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران، مجموعه های ورزشی دستگردی، نونهالان، پرواز، سهند، فدک، و طرشت، از جمله پروژه هایی است که سرمایه بخش خصوصی را با انعقاد قراردادهایی مجزا، به خود جذب کرده است.

وی خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا در سال ۹۹ با افزایش جلب مشارکت بخش خصوصی، موضوعاتی چون نوسازی مجموعه های ورزشی با روند بهتری دنبال شود.

به گزارش ایرنا سازمان ورزش شهرداری ۱۹۰ مجموعه ورزشی را تحت اختیار خود دارد که تا خرداد سال آینده ۵۶ مجموعه را برای معلولان و سالمندان نیز مناسب سازی می‌کند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =