۲۳ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۵
کد خبرنگار: 2158
کد خبر: 83672065
۰ نفر

برچسب‌ها

۵ هزار تن سیب در سردخانه‎های بروجرد ذخیره شده است

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: در راستای تامین میوه شب عید ۵ هزار تن سیب در سردخانه‎های این شهرستان ذخیره سازی شده است.

عبدالرحیم رحیمی روز چهارشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار که در فرمانداری بروجرد برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به این که حدود ۳۷ روز تا سال نو باقیمانده، اقدامات لازم برای تامین میوه شب عید انجام شده که در این راستا سیب مورد نیاز بازار مصرف از میزان ذخیره سازی شده در سردخانه های بروجرد تامین می شود.

وی اضافه کرد: طبق سنوات هر ساله برنامه ریزی لازم برای عرضه میوه شب انجام می شود و در این راستا مشکلی وجود ندارد.

رییس تعزیرات حکومتی بروجرد گفت: کالاهایی که یارانه ای هستند، نباید خارج از شبکه توزیع شود که پیگرد قانونی دارد و ضروری است تا کالاهای یارانه ای توسط فروشگاه ها و اشخاص مشخص شده توزیع شده زیرا عرضه خارج از شبکه به عنوان قاچاق محسوب شده و پیگرد قانونی دارد.

صادق جوانمرد با اشاره به این که در توزیع آرد تخلفاتی وجود دارد، اضافه کرد: متاسفانه برخی راه را برای قاچاق آرد هموار می کنند و می طلبد نانوایان طبق قانون، آرد یارنه ای را از سامانه خریداری کنند.

وی اظهار داشت: در بروجرد برخی دلالان کد رهگیری نانوایان را در دست دارند و آرد را خریداری و به نانوا می دهند.

جوانمرد افزود: باید دست دلالان از توزیع آرد در شهرستان بروجرد کوتاه و آرد یارانه ای توسط نانوا خریداری شود و در غیر این صورت به عنوان کالای قاچاق توقیف میشود.

معاون برنامه ریزی فرمانداری بروجرد اضافه کرد: تاکنون آرد به صورت ماهانه توزیع می شد که با برنامه ریزی و برای جلوگیری از تخلفات، توزیع به صورت هفتگی انجام می شود.

احمد گودرزیان گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، بازار چه های ثابت در شهر بروجرد ایجاد شود.

رییس اداره غله بروجرد گفت: نانوایان حق ندارند کد دسترسی به شبکه توزیع آرد را به دلالان بدهند و موظف هستند برای جلوگیری از تخلفات و قاچاق آرد، خودشان برای دریافت آرد یارانه ای اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =