نابودی داعش از دستاوردهای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین از دستاوردهای بزرگ شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را نابودی داعش بیان کرد و گفت: اخلاق، تقوای الهی، خضوع و تواضع و مردمداری  از ویژگی های این شهید والامقام بود.

حجت الاسلام علی ملکی روز چهارشنبه در آیین اربعین شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت و یادواره شهدای شهرستان قصرشیرین باقدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، افزود: شهید سپهبدحاج قاسم سلیمانی با رشادت‌های خود برای آزادی مسلمانان و دیگر انسان‌های بیگناه، دنیا را متحیر کرد.
وی اضافه کرد: دشمن نتوانست حاج قاسم سلیمانی را در میدان جنگ شهید کند، از این رو ناجوانمردانه این سردار رشید اسلام را به شهادت رساند.

ملکی اظهار داشت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یک شخص نبود بلکه به تنهایی ارتش یک نفره رهبر معظم انقلاب بود که هرجا نام ایشان برده می شد، لرزه بر پیکره استکبار و تروریستان می افتاد.

امام جمعه قصرشیرین گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به تنهایی دشمنان را زمین گیر کرد و باعث آزادی مسلمانان در کشورهای منطقه از چنگال تروریستان شد.

                                                                                  

 ملکی در ادامه مسوولان را به تاسی از شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای والامقام به خدمتگزاری به مردم فراخواند و ادامه داد: مسوولیت ها به عنوان امانت در دستان ما هستند از این رو ما باید از این دوران به عنوان فرصتی برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قصرشیرین نیز با بزرگداشت یاد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدا گفت: وظیفه کنونی همه ما تاسی از شهدا است.

سرهنگ پاسدار مرادعلی حسنی افزود: ما باید در همه عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حضوری فعال داشته باشیم و با تقویت وحدت و انسجام اجازه ندهیم دشمن در ما نفوذ کند.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت و ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق  دارد که در امتداد این مرزها ۲ مرز رسمی خسروی و پرویزخان فعال است.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه در اوایل جنگ تحمیلی ۲ سال کامل در اشغال متجاوزان بعثی بود.
این شهرستان در هشت سال دفاع مقدس بیش از ۸۰۰ شهید تقدیم نظام اسلامی کرد که قبور مطهر تعداد زیادی از این شهدا در سایر شهرهای استان کرمانشاه است.