قزوین، اردوی تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان را میزبانی می‌کند

قزوین – ایرنا – اولین و دومین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان و امید ناشنوایان به میزبانی استان قزوین در اسفندماه برگزار می‌شود.

رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان استان قزوین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان در ۲ رده سنی خود را به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۰ ترکیه آماده می‌کند.

فرهاد رحمانی گفت: این اردو از سوم تا نهم اسفند ماه سال جاری در استان قزوین برپا خواهد شد و رضا لایق مربی نام آشنای قزوینی هدایت تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان را در این اردو برعهده دارد.

وی اضافه کرد: اردوی دوم تیم ملی نیز از ۱۵ تا ۲۲ اسفندماه سال جاری با اندکی تغییر و جابه جایی در ملی پوشان حاضر در قزوین برگزار خواهد شد.

رحمانی اظهار داشت: سه کشتی‌گیر از استان به نام‌های علیرضا کاظمی در رده امید، علیرضا غیاثوند و سعید رحمانی در رده بزرگسالان در این اردو حضور دارند و زیر نظر سرمربی قزوینی به تمرین و آماده سازی خواهند پرداخت.

وی گفت: ملی پوشان در این اردو در ورزشگاه تختی شهر قزوین و یک جلسه در سالن ورزشی شهرهای تاکستان و الوند به تمرین خواهند پرداخت و در برنامه‌های جانبی مانند اردوی گردشگری، استخر و بدنسازی و...نیز حضور خواهند یافت.

هیات ورزش‌های ناشنوایان استان قزوین ۱۴۰ بیمه شده دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =