جشنواره استانی موسیقی فجر در زنجان برگزار می‌شود

زنجان - ایرنا - معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: شانزدهمین جشنواره استانی موسیقی فجر از ۲۴ بهمن جاری به مدت چهار روز در زنجان برگزار می‌شود.

محمود علیمحمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  افزود: ۱۰ گروه از سطح استان متقاضی شرکت در این جشنواره بودند که چهار گروه جواز حضور در بخش رقابتی را پیدا کردند.  

وی ادامه داد: علاوه بر این گروه ‌ها، ۲ گروه نیز از استان های تهران و خراسان شمالی به عنوان مهمان در جشنواره استانی موسیقی فجر زنجان حضور دارند.  

 معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان اظهار داشت: امسال شانزدهمین جشنواره استانی موسیقی فجر فقط در بخش گروه نوازی برگزار می شود.  

وی با بیان اینکه آیین افتتاحیه این جشنواره، پنجشنبه/۲۴ بهمن جاری/ در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی زنجان برگزار می شود، گفت: اجرای گروه ها از ساعت ۱۶:۳۰تا ۲۰:۳۰ در روزها ی برگزاری جشنواره انجام می شود.  

علیمحمدی افزود: همزمان با برگزاری شانزدهمین جشنواره استانی موسیقی فجر در زنجان، نشست پژوهشی موسیقی آشیقی نیز روز جمعه/ ۲۵ بهمن/ از ساعت ۱۰:۳۰ در فرهنگسرای امام خمینی برگزار می شود.  

به گفته معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان هم اکنون  ۱۵ آموزشگاه موسیقی در این استان فعالیت دارند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =