مهاجم برزیلی الدحیل: پرسپولیس فشار زیادی روی ما آورد

تهران- ایرنا- ستاره برزیلی الدحیل گفت: پرسپولیس فشار زیادی روی دروازه ما آورد که این بر خلاف فلسفه تیم الدحیل که بازی مالکانه را در دستور کار دارد، است.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته در دوحه قطر میهمان تیم الدحیل بود که با نتیجه ۲ بر صفر از میزبان خود شکست خورد.

«ادمیلسون جونیور» برزیلی ستاره تیم قطری در این بازی بود و موفق شد گل دوم تیمش را هم به ثمر برساند.

این در حالی بود که پیش از آغاز بازی حضور این بازیکن در دیدار برابر پرسپولیس به خاطر مصدومیت وی در ابهام قرار داشت.

این ستاره برزیلی، برتری تیمش برابر پرسپولیس را یک پیروزی خاص عنوان کرد و گفت: ما ابتدای بازی توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و گام اول را محکم برداریم. هر چند حریف در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه ما آورد. این فشار برای ما خوب نیست چرا که هدف ما همیشه ارائه بازی مالکانه است. در مجموع این یک پیروزی مهم برای ما بود و سه امتیاز حساس را کسب کردیم که در ادامه راه در مرحله گروهی می‌تواند به ما کمک کند.

وی افزود: در این فصل با حریفان زیادی سرو و کار داریم. در لیگ قهرمانان هم کارمان سخت است. پیروزی خوبی کسب کردیم که این پیروزی به نفع ما بود اما باید در ادامه راه نقاط ضعفمان را برطرف کنیم تا بتوانیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

ادمیلسون اظهار داشت: در این فصل با هر پیکان و هر مسابقه به طور جداگانه سر و کار داریم و اکنون در لیگ قهرمانان آسیا هستیم و مهمترین کار دستیابی به پیروزی در هر مسابقه است و یک بازی دیگر در روزهای آینده داریم و سعی خواهیم کرد که خود را برای آن آماده و اشتباهات را برطرف کنیم تا بهتر بتوانیم این کار را انجام دهیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =