۲۳ بهمن ۱۳۹۸، ۲:۱۱
کد خبر: 83671469
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

آیین بزرگداشت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب در لندن برگزار شد

لندن - ایرنا - مراسم بزرگداشت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شامگاه سه‌شنبه با حضور شماری از شخصیت‌های سیاسی انگلیس، دیپلمات‌ها، مسئولان شرکت‌های تجاری و بازرگانی، خبرنگاران، شخصیت های فرهنگی و دانشگاهی، صاحب نظران و انگلیسی‌های علاقه‌مند به ایران و همچنین ایرانیان مقیم، در لندن برگزار شد.

این مراسم به میزبانی «حمید بعیدی نژاد» سفیر جمهوری اسلامی ایران و با حضور رییسان نهادهای فرهنگی و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران، در محل اقامتگاه سفیر برگزار شد. 

در این مراسم، معاون وزیر امور خارجه انگلیس، سفرا و نمایندگان بلندپایه کشورهای مختلف از جنوب آسیا و خاورمیانه، آسیا، اروپا و آمریکای لاتین و آفریقا، نمایندگان بخش دولتی و خصوصی شامل بازرگانان و صاحبان صنایع، مسئولین موسسات مالی انگلیسی، اساتید دانشگاه، دانشجویان و فعالان بخش‌های مختلف اقتصادی و علمی حضور داشتند. 

همچنین نماینده مقام معظم رهبری و رییس  مرکز اسلامی انگلیس به همراه شماری از اعضای این سازمان و مراکز وابسته در مراسم امشب شرکت کردند.

این مراسم، فرصت مناسبی را برای گردهمایی دوستداران و علاقه‌مندان انقلاب اسلامی و ایران دوستان فراهم کرده بود تا در فضایی دوستانه به گفت‌وگو و تبادل‌نظر بپردازند. 

شرکت‌کنندگان در این مراسم همچنین پیروزی انقلاب اسلامی را به سفیر جمهوری اسلامی ایران و همتایان ایرانی خود تبریک گفتند.

یکشنبه گذشته نیز مراسم گرامیداشت چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب و چهلم شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مرکز اسلامی انگلیس منعقد شد.

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha