جشن آدم برفی‌ها در ورزشگاه آستارا

آستارا - ایرنا - جشنواره ساخت آدم برفی به مناسبت دهه مبارک فجر با هدف نشاط اجتماعی و با شرکت جمعی از مردم آستارا در ورزشگاه وحدت این این شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا عصر سه شنبه در حاشیه مسابقه ساخت آدم برفی گفت: این برنامه با همکاری اداره ورزش و جوانان و سمن های پویندگان آرمان شهر و بانوان خلاق آستارا برگزار شد و ۱۰۰ نفر در رده های سنی مختلف به صورت انفرادی و گروهی، حدود ۵۰ آدم برفی ساختند.

وحید خاصی پور افزود: هدف از این جشنواره ایجاد فضای شاد و با نشاط برای خانواده‌ها بود و برای نخستین بار به مناسبت دهه فجر برگزار شد و سال آینده، نظیر این جشنواره را در گردنه حیران آستارا برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: پس از چند سال، بارش برف موجی از خوشحالی در بین شهروندان ایجاد کرده و بازی کودکان با گلوله های برفی، شور و نشاط خاصی را به جشنواره داده است.

در پایان این مسابقه با نظر هیات داوران، به ۱۰ نفر برتر جوایز نقدی و غیرنقدی اهدا شد.

بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۱۰ سازمان مردم نهاد در منتهی الیه غرب استان گیلان، حاشیه دریای خزر و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده و از روز گذشته حدود یک متر در ارتفاعات و ۵۰ سانتیمتر در نقاط جلگه ای این شهرستان برف باریده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =