ظریف خطاب به ترامپ: زمان آن رسیده از توهمات خود دست بردارید

تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه در توییتی خطاب به رییس جمهور آمریکا نوشت: زمان‌ آن رسیده که از توهمات خود دست بردارید همه ایرانیان در دفاع از کشور و شرف خود ید واحده هستند.

«محمد جواد ظریف» امروز سه شنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: جمعیت عظیمی از ایرانیان به خیابان‌ها آمدند تا چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلابشان را گرامی دارند و به قهرمانان جان‌باخته خود ادای احترام کنند.  
پیامی به ترامپ و اذنابش: زمان آن فرا رسیده که از توهمات خود دست بردارید. علی‌رغم همه چالش‌ها و اختلاف نظرها، همه ۸۲ میلیون ایرانی در دفاع از کشور و شرف خود ید واحد هستند. "

ظریف  صبح امروز هم که در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافته بود در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اقدام تروریستی ترامپ در ترور سردار سلیمانی  اقدامی منفور ارزیابی کرد

وزیر امور خارجه اظهارداشت: مردم مهمترین مبنای قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند و با همین مردم است که هرکس به مردم تکیه کند هرکس امید و اعتماد بعد از خدا به مردم ایران باشد، می تواند موفق باشد. موفقیت ما در تکیه بر مردم است.

وی  یادآورشد: مردم در مراسم بزرگداشت شهید قهرمان سپهبد سلیمانی نشان دادند که در واقع با کسی عهد بستند و برای آن فردی آمدند تو خیابان که آمریکایی  آن را دشمن خود می‌دانست. آمریکایی ها باید از حضور یک درس بگیرند.

ظریف تصریح کرد: مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی یک رفراندوم عمومی بود که به آمریکایی‌ها اعلام کنند که کسی که تروریست است آمریکا است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =