۷ هزار گلستانی فیلم‌های جشنواره را تماشا کردند

گرگان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت که ۷ هزار و ۲۹۰ نفر در این استان مخاطب ۱۴ فیلم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر و فیلم‌های طرح "سیمرغ و پروانه ها" بودند.

عادله کشمیری روز چهارشنبه اظهار داشت: در این جشنواره ۱۴ فیلم در ۳۰ سانس در پردیس سینمایی کاپری گرگان اکران شد.
وی بیان کرد: از مجموع تماشاگران فیلم های جشنواره فجر در گلستان، ۲ هزار و ۲۵۰ نفر دانش آموز و مخاطب ۵ فیلم اکران شده در طرح سیمرغ و پروانه‌ها بودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در این استان از ۱۵ تا ۲۱ بهمن ماه در پردیس سینمایی کاپری اکران شد.
فیلم های خروج ساخته ابراهیم حاتمی کیا و مردن در آب مطهر از نوید محمودی، خون شد از مسعود کیمیایی، پوست ساخته بهمن و بهرام ارک، درخت گردو از محمدحسین مهدویان، ابر بارانش گرفته ساخته حمید برزگر ، دوزیست اثر برزو نیک‌نژاد، بی‌صدا حلزون از بهرنگ دزفولی‌زاده، شهر قصه ساخته کیوان علیمحمدی، از پدران ساخته سالم صلواتی، شنای پروانه اثر محمد کارت، آبادان یازده ۶۰ از مهرداد خوشبخت، عامه پسند ساخته سهیل بیرقی و تعارض از محمدرضا لطفی در گرگان به نمایش گذاشته شد.
کشمیری با قدردانی از عوامل برپایی این رویداد هنری در پردیس سینمایی کاپری و سینما دوستان گلستانی افزود: نشست های نقد و تحلیل از حاشیه رویدادهای جنبی این دوره از جشنواره در گلستان بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =