خبرگزاری فرانسه: ایرانیان، وحدت‌شان را در سالگرد انقلاب نشان دادند

تهران– ایرنا– خبرگزاری فرانسه (AFP) در گزارشی درباره یوم‌الله ۲۲ بهمن نوشت: ده‌ها هزار ایرانی روز سه‌شنبه با گرامی‌داشت چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی، در زمانی که بالاترین تنش‌ها با آمریکا وجود دارد، وحدت خود را نشان دادند.

تارنمای خبرگزاری فرانسه در ادامه گزارش خود آورده است: ایرانی‌ها با وجود هوایی به شدت سرد با تکان دادن پرچم‌های ایران و در دست داشتن تصاویری از بنیانگذار انقلاب اسلامی، در میدان آزادی گردهم آمدند.
تنش بین تهران و واشنگتن در پی حمله (تروریستی) پهپادی آمریکا در اوایل ماه ژانویه که به شهادت ژنرال قدرتمند ایرانی (سردار) قاسم سلیمانی در بغداد منجر شد، شدیدتر شده است.

تلویزیون فرانس۲۴ نیز در هر دو شبکه فرانسوی و انگلیسی‌زبان خود، اقدام به پخش زنده بخش‌هایی از حضور پرشور مردم تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن کرد.
خبرنگار شبکه فرانس‌۲۴ با حضور در تهران، به طور زنده گزارش خود را ارائه کرد.

مراسم راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن و بزرگداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از ساعت ۹ صبح صبح امروز همزمان با سراسر کشور در تهران آغاز شد.
مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، در هوای سرد به خیابان‌ها آمدند و برگ‌زرین دیگری در کارنامه درخشان خود در حراست از انقلاب اسلامی افزودند.

**۱۳۰۲**۲۰۲۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =