مقاومت و پاسخگویی جرات جسارت از دشمن را می‌گیرد

سنندج - ایرنا - جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان گفت: اگر آمریکا به ۲ یقین می‌رسید که ایران اسلامی قادر به مقاومت و پاسخگویی نیست در این لحظه به کشورمان حمله می کرد ولی ما با مقاومت و پاسخ دندان شکن جرات جسارت را از آنها گرفته‌ایم.

سرهنگ محمد رضا مومنی روز سه‌شنبه در جمع راهپیمایی کنندگان سقز با بیان اینکه دشمنی آمریکا، مال امروز و دیروز نیست بلکه سابقه‌ایدیرینه است اظهار داشت: آمریکا از ابتدای انقلاب تا کنون ایجاد آشوب و اغتشاشات در داخل، تحریم اقتصادی و جنگ عراق با ایران را برای براندازی جمهوری اسلامی تدوین کرده بود اما امروز ایران اسلامی با تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و هوشیاری و همراهی مردم دارای امنیت پایدار و مردمی است.

وی اضافه کرد: ۲۲  بهمن ماه یادبود ایثار، فداکاری و شهادت طلبی امتی است که با پیروی از سلاله پاک نبوی، معادلات جهان را در هم پیچید و این معادلات را دستخوش تغییرات اساسی کرد و امروز این حضور مظهر اقتدار، عزم و اراده ملی بوده و پیام آن عزت، سربلندی، استقلال و آزادی و فرصتی برای تجدید میثاق با آرمانهای انقلاب اسلامی و رهبری است.

جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان اضافه کرد: ۲۲بهمن امسال یک ویژگی خاص دارد و آن تقارن این عید با اربعین شهادت سردار بزرگ و مجاهد و نستوه سید شهیدان جبهه مقاومت، شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

وی یادآور شد: آمریکا فکر می کرد با ترور این بزرگ مرد می تواند به اهداف شوم خود در منطقه برسد، غافل از اینکه، ملت ایران اسلامی، هزاران حاج قاسم سلیمانی دارد و آمریکا، رویای ترامپ دیوانه مبنی بر تسلط بر خاورمیانه و پیاده کردن طرح خاورمیانه بزرگ بود را به گور خواهد برد.

سرهنگ مومنی با بیان اینکهاگر حاج قاسم سلیمانی نبود، طرح خاورمیانه بزرگ محقق می شد ولی تدابیر حکیمانه این شهید والامقام نقشه آمریکا را نقش بر آب کرد یادآور شد: شهید سلیمانی نه متعلق به سپاه، نه متعلق به ایران و جهان اسلام است بلکه متعلق به بشیرت بود و این شهید والامقام، خدمات ارزنده ای به بشریت ارائه که هرگز مردم آنرا فراموش نخواهد کرد.

جانشین قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۸ پیاده کردستان در بخشی دیگر از سخنان خود به اهمیت حضور در انتخابات پیش روی اسفندماه اشاره و بیان کرد: دشمن با عملیات روانی به دنبال تغییر باور، تغییر رفتار و احساس و عواطف مردم ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: همه با هم خروشان و با اقتدار بایستی برای حفاظت از کشورمان و انقلاب در انتخابات شرکت کنیم.

اقشار مختلف مردم در سقز و صاحب با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن از سیل خروشانی را به همه جهانیان نشان دادند، راهپیمایی ۲۲ بهمن از  میدان قدس آغاز و در میدان جمهوری اسلامی این شهرستان تجمع کردند.
 
سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =