پیوند عمیق مردم و نظام جمهوری اسلامی خلل ناپذیر است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: هیچ عاملی نمی‌تواند کوچکترین خللی بر پیوند عمیق مردم و نظام جمهوری اسلامی وارد کند. 

به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در بیرجند افزود: مردم ثابت کرده‌اند هیچ چیز نمی‌تواند در راه دفاع از آرمان‌های امام راحل و نظام مقدس جمهوری اسلامی و در پیروی از رهبر عظیم الشأن انقلاب، مانع شان باشد. 

وی حضور مردم را در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بسیار پرشورتر از سال‌های گذشته عنوان کرد و گفت: مردم شریف خراسان جنوبی با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیوند قلبی خود را با آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه به نمایش گذاشته‌اند.

استاندار خراسان جنوبی اظهار داشت: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی، نشان دهنده ایستادگی آنها در برابر توطئه مستکبران است. 

وی گفت: مردم غیور خراسان جنوبی با حضور در راهپیمایی امروز به همه بدخواهان نظام ثابت کردند که در برابر هر نوع توطئه، دشمن و پلیدی مستکبران، تا آخرین نفس خواهند ایستاد.

معتمدیان افزود: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، نشان دهنده انسجام، همدلی، همزبانی و همصدایی ملت است و آحاد ملت امروز در راهپیمایی حضور یافته‌اند تا با امام راحل و شهدا تجدید بیعت کنند. 

وی بیان کرد: مردم خراسان جنوبی با حضور گرم و پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، همراه و همگام با ملت شریف ایران اسلامی، حماسه‌ای ماندگار آفریدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =