ضرغامی: ملت ایران برای گفتن"مرگ بر آمریکا" از قبل متحدتر است

همدان- ایرنا- عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان داد نه تنها از انقلاب و مسوولان ناامید نشده‌ بلکه برای گفتن"مرگ برآمریکا" از قبل متحدتر شده‌اند.

سید عزت الله ضرغامی روز سه شنبه در جمع راهپیمایان همدان اظهار داشت: دشمنان ادعا می‌کنند مردم از انقلاب و دشمنی با آمریکا خسته شده‌اند، اما مردم در روز ۲۲ بهمن نشان دادند به خاطر مشکلات از انقلاب ناامید نشده و از نظام دست نمی کشند. 

وی اضافه کرد: دشمنان فاصله گرفتن مردم از مسوولان را مدام تبلیغ می کنند اما باید بدانند اگر مسوولی خوب کار نکند، مردم آن شخص را با فرد بهتری جابه جا می کنند تا به انقلاب خدشه ای وارد نشود.

عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: ترامپ در تهدیدی اعلام کرد که ۵۲ نقطه فرهنگی ایران را برای نابودی شناسایی کرده اما نمی دانست که این آثار متعلق به تمدن بشری است و طبق قوانین یونسکو نابود کردن آنها کاری نشدنی است.

ضرغامی به یاوه گویی های رییس جمهوری آمریکا درباره ملت ایران هم اشاره کرد و گفت: ترامپ ادعا کرد که ژن ملت ایران مشکل دارد و دانسته و نداسته در چندجا به جای دولت، ملت را خطاب قرار داد زیرا به این نتیجه رسیده که مردم با هر دولت و مسوولی همراهی کرده و به آرمانهای نظام پشت نمی کنند.

وی تاکید کرد: ترامپ ادعا می کند که ملت ایران از دشمنی با آمریکا خسته شده اند، اما این گفته ها کذب محض است و مردم برای گفتن "مرگ برآمریکا" بیشتر از قبل متحد و یکصدا شده اند. 

رییس سابق رسانه ملی با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی موجب انسجام و یکپارچگی ملت شد خاطرنشان کرد: دشمنان از تشییع جنازه ۲۵ میلیونی در تهران و شهرهای بزرگ برای این قهرمان مقاومت حیرت کرده اند.

ضرغامی گفت: تا دیروز شخصیتهای خارجی الگوی جوانان جهان بود اما امروز این الگو به سمت ژنرال ایرانی تغییر کرده و در همه کشورها تصویر حاج قاسم سلیمانی نمایان است. 

وی امنیت و صلح را هدیه این دلاوران برای ملت دانست و تاکید کرد: آنها که دوست دارند دائم در شیپور دو قطبی جنگ و صلح بدمند باید بدانند اگر رهبر معظم انقلاب و نیروهای جان برکف نبودند ایران در آتش ناامنی می سوخت.

عضو شورای عالی فضای مجازی خطاب به آنها که دلخوش به نارضایتی مردم از انقلاب هستند، گفت: انتشار چند تصویر تجمع و نارضایتی در فضاهای مجازی در مقابل سیل خروشان راهپیمایی ۲۲ بهمن مانند یک قطره ناچیز و بی اثر است.

ضرغامی انقلاب را متعلق به همه مردم دانست و تاکید کرد: مالک این انقلاب ملت هستند و هرگز انحصاری نبوده و نیست.

وی با قدردانی از ملت ایران به ویژه مردم انقلابی همدان در گرامیداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی از همه خواست این وفاق و وحدت ملی را به پای صندوق های رای برده و آنها هم چشم دشمنان و بدخواهان را کور کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha