پیام مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنای زنده بودن انقلاب اسلامی است

اصفهان- ایرنا- مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ملت با حضور خود منجمله در راهپیمایی ۲۲ بهمن این پیام را می‌دهند که انقلاب زنده است و مردم با بصیرت و دشمن شناسانه اقدام صالحانه را به نمایش گذاشتند.

سردار حسین دهقان روز سه شنبه در جمع راهپیمایان در میدان امام (ره) اصفهان افزود: ۲۲ بهمن امسال تفاوت اساسی با سال‌های گذشته دارد، امسال راهپیمایی را حماسه حضور می‌توان نامید.

وی با بیان اینکه حضور مردم ملت شریف در ایران و در منطقه پیام متفاوتی برای نظام سلطه و دستگاه استکبار داشت، تصریح کرد: ملت با حضور خود این پیام را می‌دهند که انقلاب زنده است و مردم با بصیرت و دشمن شناسانه اقدام صالحانه را به نمایش گذاشتند.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی ادامه داد: مردم ما در پاسخ به پیام رهبری خود اثبات کردند، انقلاب زنده است.

وی اضافه کرد: شعارهای انقلاب از ابتدا با سرزندگی، نشاط و تازگی به عرصه آمد انقلاب ما شعارهای بنیادین داشت که برآمده از فطرت انسانیت و آزادی انسان از یوق نظام استبدادی و خروج از پذیرش نظام سلطه وابسته به استکبار بود.

سردار دهقان خاطرنشان کرد: انقلاب شعار آزادی، اخلاق و معنویت را به عرصه آورد و نشان داد دین می‌تواند نظام سیاسی را به وجود آورد و به مبانی احکام و شریعت اسلامی پایبند باشد.

وی با بیان این اینکه حیات واقعی ترجمان حقیقت و واقعیت استقلال است، اظهارداشت: انقلاب به جهانیان نشان داد می‌توان عزیز و مستقل بود و پیشرفت و توسعه داشت اگر به مردم تکیه کنیم، همچنین عدالت شعار دیگر انقلاب بود که نظام‌ اسلامی بر این مبنا بود.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی اضافه کرد: از ابتدای انقلاب بیشترین فشارها و توطئه‌ها علیه مردم به صحنه آمد اما ملت استقامت و مقاومت را در برابر تمکین و تحقیر انتخاب کردند که به معنای زنده بودن انقلاب است.

وی تصریح کرد: اگر ملت‌ها استقلال می‌خواهند تا بر مبنای خود نظام سیاسی را مستقر کنند یقینا الگوی امیدوار کننده، انقلاب ماست.

سردار دهقان بیان کرد: امروز ۲۲ بهمن است که جا دارد یاد امام را زنده بداریم و خود را مدیون او و شهدایی بدانیم که در راستای مکتب او جان خود را فدا کردند، امام احیاگر و پدید آورند نظریه ولایی و ولایت فقیه بود، امام فصل جدید را در حیات ملت سیاسی و پیام متفاوت در عرصه جهانی بنیان نهاد.

وی با اشاره به اینکه امروز چهلمین روز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی است، اظهارداشت: حاج قاسم یکی از فرزندان امام است و از افرادی بود که در مکتب امام رشد و تعالی یافت و امروز به عنوان سرباز ملت و جامعه بشری و فردی بود که در بعد فردی می‌تواند الگو، اسوه، نماد، شمایل، مکتب و انسان تراز انقلاب اسلامی باشد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی افزود: شهید سلیمانی فرمانده شجاع، با تدبیر و همیشه حاضر در صحنه و انقلابی، دین مدار و معلم بزرگ عرصه جهاد و دفاع بود.

وی بیان کرد: شهید سلیمانی توانست در مکتب امام ابعاد روحی و معنوی را چنان ارتقا دهد که در دل ملت جای بگیرد، وی ندای فطرت آزادی خواهان جهان است.

سردار دهقان اضافه کرد: او در منطقه عراق، سوریه، لبنان، افغانستان و بحرین و کشورهای اسلامی که در معرض تجاوز بودند حضور پیدا کرد و کنار مردم بود و آن‌ها را تجهیز و آموزش داد و در کنار آن‌ها ایستاد و از حق و عدالت دفاع کرد و با ظالم و متجاوز جنگید.

وی با بیان اینکه انقلابی بودن به معنای همراهی با مردم است که شهید سلیمانی این معنا را به خوبی تبیین کرد، ادامه داد: شهید سلیمانی به انقلاب و در مسیر آن کمک کرد و معنای انقلاب را تبیین کرد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی یادآور شد: دشمنان می‌خواستند اثری از اسلام نباشد و فلسطین به فراموشی سپرده شود و روابط دنیای اسلامی با اسراییل عادی سازی شود همچنین آن‌ها می‌خواستند نفرت و کینه و جدایی در دنیای اسلام نهادینه شود که سردار دل‌ها با آن‌ها جنگید و طومار توطئه خائنانه را در هم شکست.

وی گفت: ۴۱ سال از پیروزی انقلاب گذشت و فراز و فرودهایی را تجربه کردیم اما قله‌های موفقیت جلوی چشم مردم است از این رو می‌پذیریم کاستی‌های جدی داریم و تجربه کردیم اما باور داریم ملت آنچنان عزم و اراده دارد که مشکلات را پشت سر می‌گذارد.

وی با اشاره به اینکه برکات نظام و موفقیت‌ها فهرست بلند بالایی است، خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه در معرض موفقیت بودیم کمتر ابعاد آن را حس می‌کنیم اما بیگانگان اتفاقات درونی ایران را به خوبی می‌بینند.

سردار دهقان گفت: فصل جدیدی در عرصه سیاسی با پیروزی انقلاب آغاز شد و از نظام سیاه ستمشاهی به نظام الهی رسیدیم و مردم سالاری حقیقی را نشان دادیم در این راستا باید گفت عرصه انقلاب عرصه ظهور و بروز شکوفایی‌هاست.

 وی اضافه کرد: امروز واحدهای صنعتی، دانشگاهی و شرکت‌ها و اقدامات زیربنایی از دستاوردهای انقلاب است با اینکه با شایستگی‌های ملت فاصله داریم اما این خلاها پر خواهد شد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی گفت: ترور و شهادت سردار سلیمانی جنبه جهانی دارد که اثبات کرد ترامپ حاضر است مردم و منافع آمریکا را برای قهرمانی خود فدا کند و تروریست است همچنین نشان داد نظام سلطه و آمریکا بر اصل اخلاقی در سیاست پایبند نیست.

وی ادامه داد: ملت ما با هجمه و موشک باران پایگاه راهبردی آمریکا ثابت کرد دارای عزم و اراده قاطع در برابر فزون خواهی و تجاوز آمریکاست و از قدرت خود برای مقابله با بدخواهان و برنامه‌های هجومی آن‌ها مبارزه خواهد کرد.

سردار دهقان با اشاره به انتقام سخت از آمریکا گفت: حمله به پایگان نظامی آمریکا در عراق، هیمنه نظامی آمریکا را در هم شکست و نشان داد دیگر آمریکا شکست ناپذیر نیست بلکه ضربه پذیر است.

وی ادامه داد: انتقام سخت به معنای خروج آمریکایی‌ها از منطقه و مناطق اشغال شده استت که باید در تمامی مسیر قوی بوده و عزم و اراده خود را نشان دهیم.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی با اشاره به انتخابات پیشه رو گفت: انتخابات دوم اسفند در پیش است که باید بیان حضور ، عزم و خواسته امروز در راهپیمایی برای انتخاب افراد مدنظر قرار بگیرد.

وی گفت: باید فراد کارآمد، توانمند، خلاق، شجاع، مومن و دارای روحیه جهادی و انقلاب انتخاب شوند.

سردار دهقان درباره معامله قرن افزود: معامله قرن از ذهن علیل شده ترامپ و افراد او برآمد، معامله قرن می‌خواهد مساله تاریخی را با پول حل کند اما کشورهای اسلامی و فلسطین در این راستا کوتاه نمی‌آیند و آن را نمی‌پذیرند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال با عنوان «حماسه حضور، عظمت ملت و تکریم سردار دل‌ها» در ۱۰۵ شهر استان اصفهان برگزار شد.

پیام مراسم ۲۲ بهمن در میدان امام (ره) اصفهان قرائت شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha