۲۲ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۳
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83670582
۰ نفر

برچسب‌ها

نمایش وحدت و پایداری در راهپیمایی۲۲ بهمن درجزیره کیش

کیش - ایرنا - ساکنان و گردشگران کیش امروز همزمان با سراسر کشور با حضور گسترده در راهپیمایی و مراسم ۲۲ بهمن دگر بار جلوه های از وحدت و پایداری و پایبندی به آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل را به نمایش گذاشتند.

به گزارش ایرنا، اقشار مختلف مردم جزیره کیش با همراهی، گردشگران، روحانیون و مسئولان محلی با شرکت در این راهپیمایی و سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی، بر ضرورت پایداری و مقاومت درمقابل استکبار جهانی تاکید کردند. 

  همچنین راهپیمایان ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی دولت آمریکا و ترامپ در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و همراهان شهیدش خواستار رسیدگی مجامع بین المللی به اقدامات ترورسیم دولتی کاخ سفید شدند و از انتقام سخت پشتیبانی و جمایت کردند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در جزیره کیش از میدان ساحل آغاز و راهپیمایان با شعارهای کوبنده علیه استکبار جهانی از میدان ساحل تا اسکله بزرگ تفریحی راهپیمایی کردند و با اجتماع  در این محل و به سخنان محمد رضا باهنر  دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گوش فرا دادند.
 دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در این مراسم، با اشاره به تاریخ پرفراز انقلاب اسلامی به تشریح دستاوردهای نظام  اسلامی در بخشهای مختلف بویژه حوزهای دفاعی و فناوری پرداخت و بر ضرورت حفظ این دستاوردهاتاکید کرد.

محمدرضا باهنر ، ضمن گرامیداشت یاد امام راحل، معمار بزرگ انقلاب و شهدای تمام عرصه ها به ویژه حاج قاسم سلیمانی به عنوان مردی تاریخ ساز گفت: باید به این نکته توجه داشته باشیم که همیشه ریزشها با رویش ها همراه است و فرزندان این بزرگواران مقتدر و محکمتر به میدان قدم می گذارند و از این نظام مقدس دفاع می کنند.

در پایان این مراسم،قطعنامه سراسری راهپیمایی 22 بهمن قرائت شد.
جزیره کیش با مساحت ۹۱.۵ کیلومتر مربع و جمعیتی حدود ۳۸ هزار نفر در ۱۸ کیلومتری کرانه جنوبی ایران در محدوده شمالی آب های نیلگون خلیج فارس واقع است و از نظر تقسیم بندی سیاسی و اداری کشور، در محدوده استان هرمزگان و شهرستان بندر لنگه قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =