راهپیمایی ۲۲ بهمن اعلام وفاداری مردم در گام دوم انقلاب بود

کرج - ایرنا - رییس اسبق دانشگاه علامه طباطبایی تهران گفت: حضور پرشکوه مردم غیور ایران در راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اعلام وفاداری به سوی آرمان‌های گام دوم انقلاب است.

حجت الاسلام سیدصدرالدین شریعتی سه شنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان فردیس افزود: ملت ایران ثابت کرده که در تمام برهه ها پای آرمان های انقلاب ایستاده و در مسیر روشنی که حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب ترسیم کردند، پای نظام ایستاده اند.

وی اظهار داشت: ۱۵ سال رژیم شاهنشاهی در راس آن آمریکا و رژیم اسرائیل بودند که تلاش کردند تا فرهنگ دینداری و خداشناسی و ولایت و امامت مردم را از بین ببرند.

رییس اسبق دانشگاه علامه طباطبایی گفت: روز ۲۲ بهمن تمام مستکبران جهان و مزدوران منطقه غرب آسیا، دول عربی، صدام جنایتکار از آن روز به بعد تلاش کردند انقلاب اسلامی را از بین ببرند مشکلات زیادی را برای ایران به وجود آوردند اما باوجود همه این مسایل بر این مشکلات فائق آمدیم.

وی افزود: حضور پرشور مردم در صحنه پیام آشکاری به همه دشمنان و معاندان و در راس آنها استکبار جهانی و آمریکا می‌دهد که مردم همچنان پشتیبان رهبر و ولایت فقیه هستند.

وی به نزدیک شدن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره و بیان کرد:  حضور پر شور مردم در انتخابات مجلس باعث ایجاد رعب و وحشت در دشمنان می کند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان فردیس صبح امروز از فلکه چهارم  آغاز شد و در مسیر بلوار شهدای تا فلکه اول فردیس ادامه یافت.

حضور قشرهای مختلف مردم به ویژه جوانان و نوجوانان پرشورتر از سال‌های گذشته و خیابان‌های مسیر راهپیمایی در فردیس  مملو از جمعیت است.

با وجود شرایط نامساعد جوی در مسیر راهپیمایی فردیس غرفه هایی از جمله ادارات هلال احمر،سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ،هیات ورزش همگانی ،رسانه ها ،میز خدمت و ایستگاههای صلواتی دایر شده بود و کودکان و نوجوانان اقدام به فعالیت هنری از جمله نقاشی در موضوع انقلاب می‌کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =