آموزش و پرورش تهران ۸ غرفه فرهنگی در مسیر راهپیمایی بر پا کرد

تهران - ایرنا - اداره آموزش و پرورش شهر تهران، هشت غرفه فرهنگی و هنری در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، منتهی به میدان آزادی برپا کرد.

«عبدالرسول کریمی»  معاون پرورشی و فرهنگی اداره آموزش و پرورش شهر تهران روز سه شنبه اعلام کرد که منطقه ۲ شهر تهران یک ایستگاه فرهنگی در تقاطع خیابان شهید گلاب و بزرگراه محمدعلی جناح، منطقه ۵ یک ایستگاه بزرگراه محمدعلی جناح زیرپل شیخ فضل الله نوری، منطقه ۶ یک ایستگاه کانونی در تقاطع خیابان انقلاب و برادران مظفر، منطقه ۹ ایستگاهی در روبروی دانشگاه شریف جنب مدارس عاصمی برپا کرده اند.

وی گفت:‌ همچنین منطقه ۱۰ در تقاطع نواب و رودکی و اداره بازنشستگی آموزش و پرورش شهر تهران، در ضلع شمالی خیابان آزادی نرسیده به یادگار امام (ره) و سازمان دانش‌آموزی تهران نیز در تقاطع خیابان‌های برادران مظفر و انقلاب اسلامی در کنار کانون فرهنگی تربیتی نیایش،  برنامه های مختلف و خدمات ارائه می کند.

کریمی تاکید کرد که امسال علاوه بر تمهید مقدمات استفاده راهپیمایان از امکانات مدارس در مسیر از میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی و از میدان صادقیه تا شمال میدان آزادی، امکان برپایی نمازجماعت در مدارس نیز با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فراهم شده است.

۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی است؛ مردم ایران هر سال با برپایی راهپیمایی گسترده این روز را جشن می گیرند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha