تبلور استقلال خواهی ملت ایران در راهپیمایی و انتخابات

شیراز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه و مشارکت آنان در انتخابات پیش رو، نشانه قدرتمندی ملتی است که می خواهد مستقل باشد و روی پای خود بایستد و پیش رود که مردم ما این را به خوبی درک کرده اند.

آیت الله لطف الله دژکام سه شنبه در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شیراز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور مردم در راهپیمایی نشانه درک عمیق مردم از نظرات راهبردی رهبر معظم انقلاب است که فرمودند اگر می‌خواهد کشور قدرتمند باشد باید قدرت خود را ابراز کنیم.
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت:  مردم پای حرف و پیمانشان با امام و شهدا ایستاده‌اند که امیدوارم این مسیر به تمدن سازی اسلامی منتهی شود، تمدنی که رهبر معظم انقلاب مژده آن را به ما دادند و در گام دوم انقلاب اسلامی تحقق پیدا می کند.

مردم شیراز همگام با دیگر مناطق استان فارس و کشور روز سه‌شنبه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با برپایی راهپیمایی در مسیر میدان نمازی تا چهار راه زند (شریان اصلی و فرهنگی تاریخی مرکز شهر شیراز)  بر حمایت خود از آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکید کردند و در اربعین شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، بر تداوم راه وی و دیگر شهدای والامقام در صیانت از انقلاب اسلامی تاکید کردند.
"تا پای جان حامی انقلابیم، پیرو خط رهبر و امامیم"، "خط مقاومت همیشه زنده است، انتقام شهیدان را از آمریکا می‌گیریم" و "تا انقلاب مهدی، نهضت ادامه دارد" از شعارهای انقلابی مردم شیراز بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =