سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران در واشنگتن گرامی داشته شد

نیویورک- ایرنا- سفرا، دیپلمات‌ها، اساتید دانشگاه و فعالان صلح طلب آمریکایی با حضور در دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن، چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و یاد سردار شهید سپهبد سلیمانی را گرامی داشتند.

دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن، همچون سال‌های گذشته میزبان سفرا و دیپلمات‌های نمایندگی‌های سیاسی خارجی مستقر در واشنگتن دی سی، اساتید دانشگاهی، شخصیت‌های مذهبی، روسای سازمان‌های اسلامی و خبرنگاران سرشناس رسانه‌های خبری بود که برای تبریک و گرامیداشت چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و یوم الله ٢٢ بهمن آمده بودند.
نمایندگانی از سفارتخانه‌های روسیه، بلژیک، نروژ، برزیل، الجزائر، عمان، عراق و شخصیت‌های مذهبی و دانشگاهی و تنی چند از نمایندگان سازمان‌های فعال ضد جنگ و طرفدار صلح، برخلاف سیاست‌ تروریسم اقتصادی و فشار حداکثری دولت دونالد ترامپ که به منظور منزوی ساختن جمهوری اسلامی اعمال شده است، حضور بهم رساندند.

مهدی عاطفت سرپرست دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن هم با تشریح جایگاه علمی، فرهنگی و منطقه‌ای ایران، یاد سردار بزرگ و سپهبد شهید، قاسم سلیمانی را گرامی داشت و او را دشمن شماره یک گروه‌های تروریستی داعش و القاعده توصیف کرد که در یک اقدام کاملا تروریستی نیروهای آمریکایی به شهادت رسید.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha