۲۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۴۵
کد خبرنگار: 2065
کد خبر: 83670048
۰ نفر

برچسب‌ها

راه نجات کشور ترویج خط امام (ره) است

مشهد- ایرنا- رییس عقیدتی سیاسی ناجا گفت: راه نجات کشور ترویج خط امام (ره) است زیرا امام راحل جز سعادت و پیشرفت این ملت و دفاع از محرومان نیاندیشید و عمل نکرد.

حجت‌الاسلام سید علیرضا ادیانی دوشنبه شب در مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسجد جامع امام خمینی (ره) قوچان افزود: بزرگترین کار امام راحل این بود که یک نه بزرگ به‌ نظام شاهنشاهی، استعمار و استکبار گفت.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی هم نه بزرگی به‌ نظام سلطنتی فاسد و فاجر بود که یکی از اصول قطعی آن نفی استکبار و سلطه است.

وی گفت: انقلاب اسلامی یک ضرورت قطعی و پاسخ به یک نیاز واقعی برای کشور، منطقه و جهان اسلام بود.

رییس عقیدتی سیاسی ناجا افزود: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی برخی می‌گفتند دین مایه عقب‌ ماندگی و عدم پیشرفت جامعه است و امروز هم برخی می‌گویند دین باید از سیاست کنار رود و تجربه ۴۰ ساله انقلاب ناموفق بوده است.

وی با بیان اینکه امام راحل با تغییر بدیع و نو، آموزه‌های دین را مطرح و به مردم اتکا و باور داشت ادامه داد: بر همین اساس انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن بدون اتکا به قدرت شرق و غرب و با انگیزه‌های دینی و اسلامی پیروز شد و اسلامی که به محاق رفته بود به متن جامعه بازگشت.

وی گفت: در مکتب امام راحل مستضعفان ولی‌نعمت هستند و ملت نیز تا به امروز به وظایف خود به‌ درستی عمل کرده‌اند لذا نوبت ماست که صادقانه و مخلصانه به  مردم خدمت کرده و قدردان آن‌ها باشیم.

شهرستان ۱۸۰ هزار نفری قوچان در ۱۳۷ کیلومتری شمال غربی مشهد قرار دارد.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =