دعوت نماینده ولی فقیه ‌و استاندار اردبیل برای حضور گسترده در ‌راهپیمایی ۲۲ بهمن

اردبیل - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در پیامی مشترک مردم استان را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن فرا خواندند.

در این پیام آمده است: انقلاب اسلامی ایران در حالی پنجمین دهه از عمر ارزشمند خود را آغاز می‌کند که با همه تلاش‌های خبیثانه و صرف هزینه‌های گزاف دشمنان، به قدرت بی‌بدیلی در جهان در عرصه‌های علمی، نظامی و سیاسی تبدیل شده است.
این پیام افزوده است: اگرچه ماهیت استکباری و امپریالیستی دشمنان انقلاب اسلامی بخصوص آمریکا در مقاطع مختلف تاریخ آشکار بوده اما در دهه اخیر به اوج خود رسیده و دشمن همه توان خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دیوانه‌وار به کار می‌گیرد اما ایمان و مقاومت مردم خدایی ایران همه این توطئه‌ها را نابود کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل افزودند: اکنون همگان اذعان دارند حضور پرشور و باشکوه مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته نقشه‌های  پیچیده و توطئه‌های سخت دشمنان قسم خورده ملت ایران را به شکست محکوم کرده که از نمونه بارز آن، حضور میلیونی ملت آزاده و قدرشناس جای جای کشورمان در مراسم تشییع و بزرگداشت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی مبارز نستوه با فتنه‌های استکبار جهانی را می‌توان یاد کرد.

در این پیام آمده است: بی‌شک برگزاری شکوهمند راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز پیام وحدت،اتحاد و انسجام و حمایت و پشتیبانی از انقلاب اسلامی را به جهانیان مخابره خواهد کرد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =