معاون اول رییس جمهوری وارد زاهدان شد

زاهدان- ایرنا- اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری شامگاه دوشنبه به منظور شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.

 اسحاق جهانگیری در بدو ورود به فروگاه بین المللی زاهدان مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، معاونان استاندار، فرماندار و شماری از مسوولان این استان قرار گرفت.

معاون اول رییس جمهوری فردا سه شنبه همراه با مردم مومن، انقلابی و ولایت مدار زاهدان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت و در جمع مردم این شهر سخنرانی می‌کند.

به گفته رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در بیش‌از ۶۰ نقطه شهری و روستایی این استان برگزار می‌شود.

عباس صفدری با اشاره به متفاوت بودن ساعت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در سیستان و بلوچستان گفت: تجمع مردمی در شهرستان زاهدان ساعت هشت و ۳۰ دقیقه صبح روز سه‌شنبه در میدان آزادی و ساعت آغاز راهپیمایی نیز ۹ صبح از این محل تا تقاطع خیابان آزادی و مصلی زاهدان خواهد بود.

وی راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد ایمان، وحدت و اقتدار ایران اسلامی و عید انقلاب، حماسه حضور، عظمت ملی و تکریم سردار دلها سپهبد شهید سلیمانی برشمرد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: بیش‌از ۱۵هزار ویژه برنامه فرهنگی، هنری، مذهبی و ورزشی از ابتدای ایام الله دهه فجر در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برای نسل جوان است در این راستا این برنامه‌ها با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی، مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه برگزار شد.

صفدری بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام طاغوت یکی از ارزشمندترین و مهمترین رویدادهای تاریخ معاصر ایران اسلامی است.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت:حضور پرشور مردم در مراسم بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی باعث اقتدار بیش از پیش نظام اسلامی و ناامید شدن استکبار جهانی می‌شود.

سیستان و بلوچستان به عنوان وسیع ترین استان کشور از شمال به استان خراسان جنوبی ، از جنوب به دریای عمان با بیش از ۳۱۰ کیلومتر مرز آبی، از شرق با کشورهای پاکستان و افغانستان با ۱۱۰۰ کیلومتر مرز خشکی و از سمت غرب با استان های کرمان و هرمزگان همجوار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =