حضور در راهپیمایی ٢٢ بهمن ارتقای اقتدار ملی است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: حضور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و انتخابات ارتقای اقتدار و منافع ملی است.

فتح الله حقیقی روز دوشنبه در جشن انقلاب روستای فنوش آباد ابهر با تبریک دهه فجر و تسلیت چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی افزود: جوانان امروز باید به گذشته، انقلاب، رهبری، پیشرفت های علمی، اقتدار و عزت امروز انقلاب اسلامی افتخار کنند و خروجی این افتخار در حضور قدرتمند و پرشور در راهپیمایی ٢٢ بهمن و انتخابات نمایان می شود.

وی تصریح کرد: از آغازین روزهای پیروزی انقلاب آمریکا و نوکران آن سعی در ضربه زدن به نظام و فروپاشی آن را داشته اند ولی به لطف خدا، رهبری و حضور مردم چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب را در اوج عزت و اقتدار جشن گرفته ایم.

استاندار زنجان اظهار داشت: برخی از شبه افکنان در فضای مجاری با مقایسه کشور ما با برخی از کشورهای منطقه سعی در کم رنگ کردن قدرت نظام و انقلاب را در ذهن جوانان دارند.

این مسئول ادامه داد: اگر فقط یکی از دشمنی هایی که آمریکا و استکبار علیه ملت ما در طی ٤١ سال داشت با هر کشوری در دنیا داشت آن کشور نابود می شد اما امروز ایران به برکت انقلاب در اوج عزت و اقتدار قرار دارد.

حقیقی تاکید کرد: تنها راهی که دشمن توانایی رسوخ را دارد ذهن جوانان ماست که با توجه به نا امید شدن از همه حربه ها تلاش دارد با شبه افکنی جوانان را از انقلاب ناامید کند که در این زمینه باید جوانان با مطالعه تاریخ و مقایسه دوران قبل از انقلاب و پیشرفت های بدست آمده در سایه تهدید و تحریم دشمن به نظام افتخار کنند.

وی با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: همه دنیا می داند که تنها نیرویی که در مقابل ترویستهای داعش ایستاد و مبارزه کرد سپاه پاسداران و حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش است اما مدعیان حقوق بشر و مبارزه با تروریسم او را بزدلانه و با زیر پا گذاشتن قوانین بین المللی به شهادت رساند غافل از اینکه ایران اسلامی سلیمانی پرور است.

استاندار زنجان با تقدیر از حمله قدرتمند سپاه به پایگاه عین الاسد یادآورشد: مردم ما بعد از فتح خرمشهر فهمیدند با دشمن زورگو باید با زبان زور و آفند مقابله کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =