۲۲ بهمن روز انفجار نور و طلیعه ظهور تمدن اسلامی است

سنندج - ایرنا - نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: یوم الله ۲۲ بهمن، روز انفجار نور و طلیعه ظهور تمدن اسلامی در جهان و شکست استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در برابر عظمت و اراده آهنین ملت قهرمان ایران است.

اقبال محمدی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تبریک فرا رسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: ۲۲ بهمن در تاریخ ایران اسلامی همچون ستاره ای درخشان است چون در چنین روزی ریشه ظلم و ستم در این کشور برچیده شد.
وی افزود: ملت بزرگ ایران در حالی به استقبال و بزرگداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب خود می‌رود که گام دوم را با اقتدار و تحت رهنمودهای رهبر عظیم الشان شروع کرده و خود را برای دوره‌ای جدید در مسیر توسعه و شکوفایی بیشتر آماده کرده است.
نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و عبور از گردنه‌های سخت و پیچ‌های خطرناک و غلبه بر دشمنان و مستکبران،  رشد و توسعه،  پیشرفت و آبادانی بی نظیر در کنار مقاومت شگرف ملت،  دستاوردهایی است که امروز چهره نورانی و شکست ناپذیری از این انقلاب در معرض دید جهانیان قرار داده است.
وی اضافه کرد: اقتدار،  عظمت و قدرت منطقه‌ای ایران اسلامی همراه با صبوری و شکیبایی ملت شجاع، ایستادگی مقابل ابر قدرت‌ها و تکیه بر توان دفاعی قدرتمند و بازدارنده کشورمان اینک بر همگان آشکار شده است.
محمدی گفت: اکنون منافع مستکبرین و شیاطین غربی و عبری را به چالش کشیده و خواب راحت را از آنان ربوده ایم تا جاییکه کاری از دست مزدوران نیابتی حقیرشان هم بر نیامده و خود مستقیم به میدان مقابله آمده اند ولی زبونانه و بزدلانه در تاریکی شب آن هم توسط شقی ترین آدم‌ها اقدام به حذف فیزیکی و ترور سردار بزرگ و رشیدی همچون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی میکنند.
وی تاکید کرد: سردار شهید سلیمانی کسی که نفس زکیه بود و شهادتش یوم الله و روز مرگ و نابودی دشمن را نزدیک کرد و برای همیشه تاریخ درس مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار و صهیونیست ها را به آزادیخواهان جهان آموخت.
محمدی اظهار داشت: ملت بزرگ ایران در حالی به استقبال بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی می‌رود که آزمون بزرگ دیگری در پیش روی داشته و می بایست در دوم اسفند امسال پای صندوق های رای رفته و نمایندگان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برای همراهی در گام دوم انقلاب، انتخاب کنند.
وی یادآور شد: مجلسی که باید همطراز و هم‌ شأن انقلاب اسلامی بوده و نمایندگان آن با شجاعت و طلب عدالت به جنگ اصحاب زر، زور و تزویر بروند و بساط مفسدین و اشرافی‌گری را از این کشور اسلامی برچیند و با تکیه بر وظیفه نظارتی خود به اصلاح امور اقتصادی و اجتماعی بپردازد.
محمدی اضافه کرد: مجلس یازدهم باید احیا کننده ارزش‌های حاکم بر انقلاب بوده و از میراث گرانقدر امام خمینی (ره) پاسداری کند، مجلسی که در برابر قدرت‌های شیطانی و غربی سر فرود نیاورد و با شجاعت و اقتدار از کیان انقلاب اسلامی دفاع کند.
وی ضمن بزرگداشت ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همپای خیل عظیم مردم در این راهپیمایی پرشور مردمی شرکت کرده و از آحاد ملت و جوانان دعوت می‌کنیم در این یوم الله با حضور پرشور خود هیبت و عظمت انقلاب نورانی را به رخ دشمنان سیه دل کشیده و آنان را مصداق این آیه شریفه  «الیوم یاس الذین کفروا» از هرگونه شیطنت و خباثت جدید مایوس کنند و به مصداق آیه شریفه «لاتحزن ان الله معنا» شجاعانه در برابر دشمن ایستادگی کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha