حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن دشمن را مایوس خواهد کرد

تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی با تبریک فرارسیدن سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمن را مایوس خواهد کرد.

 علی لاریجانی در جمع خبرنگاران درخصوص تاثیر حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ۲۲ بهمن روزی است که به ملت ایران تعلق دارد و ملت ایران در این روز، عزت و عظمت خود را تامین کرد.

وی با بیان اینکه برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، عزت ملی کشور را تامین می کند و در همه سال‌ها نیز همین طور بوده است، تصریح کرد: با توجه به شرایط سختی که آمریکا برای ایران فراهم کرده و شهادت سردار سلیمانی و اظهارات بی‌ادبانه دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در پارلمان آن کشور نسبت به ملت ایران و شخصیت محبوب‌ ملت ایران سردار شهید سلیمانی، حضور چشمگیر مردم، پاسخی به بیهوده‌گویی‌های ترامپ نسبت به ملت ایران و سردار شهید سلیمانی بوده و تامین کننده استقلال و عزت ملی کشور خواهد بود.

رییس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برگزاری با شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب سرفرازی ملت ایران و تامین کننده امنیت ملی ایران است و ان‌شاءالله همین طور هم خواهد شد زیرا هوشمندی ملت ایران مثال‌زدنی است و در سخت‌ترین شرایط با حضور و رفتار خود دشمن را کاملا مایوس کردند و فردا هم همین طور خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =