هزینه‌ها باید متناسب با درآمدها تعیین شوند

قزوین - ایرنا - امام جمعه موقت شهر تهران گفت: موضوعی که از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز مغفول مانده این است که باید هزینه‌ها متناسب با درآمدها تعیین شوند.

حجت الاسلام سید محمدحسن ابوترابی فرد روز دوشنبه در نشست شورای اداری استان قزوین افزود: متاسفانه وجود منابع عظیم نفت و گاز باعث شده به این سمت نظام مالیاتی حرکت کنیم ، درحالی که اگر از همان ابتدای انقلاب اسلامی بر اساس نظام مالیاتی پیش می‌رفتیم، الان در حوزه بودجه و مالیات مشکلی وجود نداشت.
وی به هزینه ها و شعار های تبلیغاتی نامزدهای مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و یادآورشد: این افراد باید پاسخ دهند که درآمدهای آنها از کجاست، چرا که این نوع رفتارها به رشد تورم و بی‌ارزش شدن پول در جامعه منجر می‌شود.
ابوترابی فرد تصریح کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری دارد که اگر تفکر را اصلاح کنیم و قدم‌های را اصولی برداریم، از تمام ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده خواهیم کرد.
امام جمعه موقت شهر تهران به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: در حوزه دفاعی و امنیتی، این پول و دلارهای نفتی نبود که اقتدار ایجاد کرد، بلکه دانش و مهندسی جوانان کشور بود که عظمت جمهوری اسلامی را بالا برده است.
وی با بیان اینکه به برکت انقلاب اسلامی نیروی انسانی در جامعه ارتقاء یافته و قدم‌های بلندی در این خصوص برداشته شده است، گفت: در حوزه‌های تربیتی و اخلاقی گام‌های بسیار خوبی برداشته شده است، اما همواره از لحاظ فرهنگی متأثر آسیب‌های فرهنگی هستیم.
ابوترابی فرد خاطرنشان کرد: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی یک متر مربع فضای آموزشی در اختیار آموزش و پرورش استان قزوین نبود و اکنون هزاران متر مربع در اختیار استان قرار دارد.
امام جمعه موقت شهر تهران یادآورشد: دهه فجر فرصتی است که کارنامه مورد قبول نظام جمهوری اسلامی را یکبار دیگر ارزیابی کرده و آن را برای نسل جدید تببین و تشریح کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =