تیم‌های فوتسال آذربایجان‌غربی حریفان خود را در لیگ دسته ۲ شناختند

ارومیه- ایرنا- رییس کمیته فوتسال هیات فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم‌های اروم آلیاژ ارومیه و آروین قالای ماکو، ۲ نماینده استان حریفان خود را در رقابت‌های لیگ دسته ۲ فصل جاری کشور شناختند.

حسین همتی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با برگزاری قرعه‌کشی این رقابت‌ها، تیم‌های اروم آلیاژ ارومیه و آروین قالای ماکو در گروه سه با تیم‌های سفیدرود آستان، الغدیر اردبیل، امید آذربایجان بناب، عقاب تبریز و شهید کیان پارس‌آباد هم گروه است.

وی ادامه داد: رقابت‌های فوتسال لیگ دسته ۲ کشور با حضور ۴۵ تیم در قالب ۶ گروه هشت و هفت تیمی از هشتم اسفند امسال آغاز می شود و چهار تیم برتر به لیگ دسته یک کشور صعود می‌کند.

به گزارش ایرنا سال گذشته تیم اروم آلیاژ ارومیه با درخشش در رقابت‌های مرحله مقدماتی جواز حضور در دیدارهای پلی آف را کسب کرد اما در آخرین دیدار مرحله نهایی با قبول شکست مقابل پاس تهران و قرار گرفتن در رده پنجم جدول از صعود به لیگ دسته یک بازماند.

سال گذشته تیم فوتسال هیات فوتبال شوط یکی دیگر از نمایندگان استان در لیگ دسته ۲ کشور بود ولی به دلیل کسب نتایج ضعیف از رسیدن به مرحله نهایی بازماند.

مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال لیگ دسته ۲ کشور در سال گذشته با حضور ۳۷ تیم در ۶ گروه (۶ و هفت تیمی) به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار شد و از هر گروه ۲ تیم (۱۲ تیم) به مرحله پلی‌آف راه یافتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =