معزعلی: با حمایت هواداران‌مان پرسپولیس را می‌بریم

تهران- ایرنا- مهاجم تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: با حمایت هواداران‌مان پرسپولیس را در قطر خواهیم برد تا برخلاف سال‌های قبل شروع خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشیم.

معز علی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: ما توانایی لازم را برای شروع خوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان داریم و می‌خواهیم برخلاف سال‌های قبل شروع خوبی در این مسابقات داشته باشیم. به خوبی از نقاط ضعف و قوت حریف مطلع هستیم و با پشتیبانی و حمایت هوادارانمان می‌خواهیم که سه امتیاز این بازی را در قطر حفظ کنیم.

وی افزود: با وجود تمام احترامی که برای حریفان قائل هستیم می‌توانیم به خوبی صدر نشین گروه‌مان شویم و با پیروزی برابر حریفان به سلامت از این دیدار عبور کنیم. همه تیم‌های حاضر در گروه ما قدرتمند هستند و در سطح بالایی فوتبال بازی می‌کنند.

مهاجم تیم فوتبال الدحیل قطر اضافه کرد: فردا ما می‌توانیم برابر پرسپولیس به برتری برسیم چرا که برای عبور از مرحله گروهی برنامه‌های پیشرفته‌ای داریم. ابتدا باید تمرکز کنیم و گل نخوریم. از طرفی تیم تغییراتی داشته و در بازی فردا نمی‌توان قول انجام بازی در همان سطوح گذشته را داد اما رفته رفته شرایط‌مان بهتر خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =