۲۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۲
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 83669767
۰ نفر

برچسب‌ها

ساختمان آتش نشانی و بوستان بانوان پرند افتتاح شد

تهران-ایرنا- همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر ساختمان شماره دو آتش نشانی در خیابان نقش جهان فاز صفر و بوستان بانوان شهر پرند با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، با توجه به وسعت محدوده‌های مسکونی در فازهای مختلف شهر پرند و کمبود ایستگاه آتش نشانی برای پوشش حوادث در کمترین زمان و امداد و نجات شهروندان و نیز با توجه به اینکه حفظ ایمنی شهروندان از رسالت های مهم شهرداری است، پروژه احداث ساختمان شماره دو آتش نشانی شهر پرند در خیابان نقش جهان فاز صفر و با مبلغ اعتبار ۱۴ میلیارد ریال طیِ سه ماه اخیر توسط شهرداری پرند اجرا و با حضور محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران افتتاح شد.

افتتاح نخستین پارک اختصاصی بانوان در شهر پرند
همچنین پروژه احداث نخستین مجموعه تفریحی، ورزشی و فضای سبز با عنوان «پارک بانوان» که با هدف ایجاد مکانی مناسب و محصور برای استفاده اختصاصی بانوان، عملیات عمرانی آن دو ماه پیش در دستور کار شهرداری پرند قرار گرفت امروز با حضور محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران افتتاح شد.

این پارک در زمینی به مساحت ۱۲ هزار و ۵۰۰  متر مربع و با اعتبار ۲/۵ میلیارد تومان در انتهای پارک شهدای گمنام اجرا و افتتاح شد.

پرند، شهری تازه تأسیس در شهرستان رباط‌کریم استان تهران است که در زمان دولت قبل با عنوان مسکن مهر گسترش یافت و باعث رشد جمعیتی این شهر شد این شهر شش فاز دارد، میدان استقلال مرکز شهر پرند است و مرکز خرید و پاساژها و بازار اصلی هم در میدان استقلال واقع شده که در فاز دو پرند قرار دارند.

شهر پرند در ۳۰ کیلومتری جنوب‌غربی تهران و در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه واقع شده‌ است.

احداث نیروگاه پرند در سال ۱۳۸۳ توسط شرکت مپنا شروع و آخرین واحد آن در سال ۱۳۸۵ سنکرون شد،  این شهر دارای خط مستقل راه‌آهن است و روزانه قطار شهری تا ایستگاه راه‌آهن تهران تردد می‌کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =