یاد و خاطره شهدا باید زنده بماند

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه روانسر گفت: همان گونه که قرآن کریم شهدا را زنده و جاوید معرفی می‌کند، یاد و خاطره‌ آن‌ها هم باید زنده بماند.

ماموستا ملاسید محمد محمدی روز دوشنبه در دیدار با خانواده معظم شهدا در روانسر با بیان اینکه صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است، افزود: این عزیزان در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و از آرمان‌های نظام اسلامی دفاع کرده‌اند.
وی تصریح کرد: به برکت همین روحیه جهاد و شهادت طلبی است که با تقدیم صدها هزار شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر در دوران دفاع مقدس، کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.
شهردار شهر روانسر نیز گفت: شهدا و ایثارگران مظهر صلابت و اقتدار این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید.
امید مجیدی اضافه کرد: ما مردم ایران اسلامی باید قدردان خون شهدا و فداکاری ایثارگران باشیم امید است بتوانیم شهدا را سرلوحه کار خود قرار داده و راهشان را ادامه دهیم.
وی با بیان اینکه اینکه ایثار و از خودگذشتگی شهدا از عوامل مهم حفظ انقلاب است، افزود: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از آرمان های کشور و مرزهای آن کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای ملت ایران است
در این دیدار از خانواده شهیدان والامقام منصور محمدی و محمد فتاحی دلجویی وتجلیل شد.
شهرستان روانسر ۱۳۵ شهید والامقام را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.