دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار کردستان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان و استاندار این استان در پیام‌هایی جداگانه ، مردم استان را به حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کردند.

آیت الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در پیام خود نوشته است:

مردم غیور و همیشه در صحنه استان کردستان اینک به فضل خدا و پشتیبانی های مداوم و همیشگی شما عمر پربرکت انقلاب به چهل و یک سالگی و نهال نوپای انقلاب اسلامی با ایثار و از خود گذشتگی فرزندان این آب و خاک به درختی تنومند و بارور تبدیل شده و پیشرفت های موجود حاصل همراهی همیشگی شما مردم همیشه در صحنه و نتیجه مردم سالاری دینی است.

جا دارد یکبار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام راحل و شهدای سرافراز به خصوص شهید سپهبد قاسم سلیمانی با اتحاد و یکپارچگی همچون مشتی گره کرده و واحد در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار که این بار با حربە تحریم حداکثری اقتصادی  و ترور فرماندهان جبهه مقاومت به جنگ انقلاب اسلامی و محور مقاومت آمده است در یوم الله ۲۲ بهمن، قدرت، پایداری و صلابت خود را به نمایش گذاشته و موجبات نا امیدی و هراس آنان را فراهم کنید.

بی گمان حضور پررنگ شما ملت شجاع و آزاده همراه با دیگر هموطنان سراسر کشور در اولین سال پس از گام دوم انقلاب در خیابانها، پیامی محکم به دشمنان، ضامن بقا و تداوم نظام و زمینه ساز تحولات و پیشرفت های شگرف در آینده خواهد بود.

از همه مردم شریف کردستان اعم از زن و مرد، پیر و جوان و از هر قشر و طبقه با هر گرایش و رویکردی دعوت می کنیم در روز ۲۲ بهمن به سیل خروشان ملت پیوسته و نقش حساس خود را در شرایط خاص ایفا کرده و یکبار دیگر دلبستگی عمیق خود را به آرمان های انقلاب اسلامی به نمایش بگذارند.

قطعا این حضور آگاهانه تبلور  ولایت مداری ، استکبار ستیزی ملت ایران، علی الخصوص مردم شریف کردستان است.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب تغییر مناسبات بین‌المللی به نفع کشور می‌شود

بهمن مرادنیا استاندار کردستان نیز در خود آورده است:

آغاز چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(رە) و اعلام پشتیبانی ملت از نظام، استقلال و آزادی است.

در شرایطی که کشور درگیر تحریم‌های ظالمانه و جنگ اقتصادی تمام عیار با استکبار جهانی است حضور پرشور شما مردم انقلابی و آگاە در راهپیمایی ۲۲ بهمن موجب ناامیدی دشمنان و تغییر مناسبات بین‌المللی به نفع کشور خواهد شد و این حضور همچون خونی تازه در رگ‌های انقلاب اسلامی به جریان خواهد افتاد و درخت تنومند انقلاب را پرصلابت تر و بارورتر خواهد کرد.

از تمامی مردم استان کردستان درخواست می‌کنم همانند همە مناسبت‌ها و رویدادهای گوناگون کە حمایت و پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب اعلام کرده‌اید امسال نیز با شکوە هرچە تمامتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور بهم رسانید و موجبات تسریع در توسعە و پیشرفت هر چە بیشتر استان عزیزمان را فراهم آورید.

طبق اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کردستان مسیرهای راهییمایی یوم الله ۲۲ بهمن در روز سه‌شنبه در شهرهای مختلف این استان به شرح زیر است :

سنندج: میدان آزادی - خ فردوسی - میدان انقلاب - خ امام خمینی (ره) - سه راه حبیبی - سخنران آیت الله عباسی رییس جامعه المصطفی العالمیه قم 

سقز: تجمع اولیه میدان قدس - خیابان جمهوری اسلامی - میدان جمهوری اسلامی - سخنران سرهنگ مومنی جانشین لشکر ۲۸ پیاده کردستان 

مریوان: چهار راه بیمارستان فجر - چهار راه شهید فهمیده - خیابان جمهوری اسلامی - چهار راه اصلی - سخنران حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان 

بانه: تجمع اولیه مقابل اداره اوقاف و امور خیریه - خ امام خمینی (ره) - میدان امام خمینی (ره) - سخنران سرهنگ بازنشسته حفیظی 

قروه: از سه راه آیت الله طالقانی تا میدان شهید حاج قاسم سلیمانی - سخنران حجت الاسلام احمد حاتمیان مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان 

دهگلان: تجمع اولیه میدان شهدا - میدان ساعت - میدان معلم - سخنران حجت الاسلام مهدی فرزی از اساتید حوزه و دانشگاه 

بیجار: از میدان طالقانی - خ طالقانی به طرف پارک ۱۵ خرداد - میدان آیت‌الله فاضل گروسی - سخنران سرهنگ محمد پناه 

کامیاران: تجمع اولیه میدان امام خمینی (ره) - خیابان امام خمینی (ره) - چهار راه اصلی شهر - سخنران محمد رسول شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد کردستان 

دیواندره: تجمع اولیه میدان قلم - میدان امام خمینی (ره)  

سروآباد: میدان عبدالعظیم حسنی - خیابان معلم - میدان شهید مرادی  

بهمن ۱۳۵۷ رژیم طاغوت پس از ۵۷ سال ظلم و ستم متلاشی شد و انقلاب اسلامی مردمی ایران با رهبری امام راحل به پیروزی رسید.

هر سال در چنین روزی مردم ایران اسلامی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی انقلاب در راهپیمایی سراسری این روز شرکت می‌کنند.

براساس برنامه ریزی‌های انجام شده راهیپمایی یوم الله ۲۲بهمن امسال روز سه‌شنبه همزمان با سراسر کشور ساعت ۱۰صبح در استان کردستان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =