امیری: ادعای زاکانی درباره مذاکره با آمریکا بی‌پایه و اساس است

تهران-ایرنا- معاون امور مجلس رییس جمهور ادعای زاکانی در رابطه با این که نماینده دولت در مجلس گفته به دنبال مذاکره با ترامپ هستند که اگر به نتیجه نرسد رییس جمهوری استفعا می‌دهد را بی‌پایه و اساس خواند و گفت: چنین مطلبی از بنیان صحت ندارد.

«حسینعلی امیری» عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا در واکنش به سخنان علیرضا زاکانی فعال اصولگرا و نماینده پیشین مجلس که در یکی از رسانه‌ها ادعا کرده بود که نماینده دولت در مجلس گفته به دنبال مذاکره با ترامپ هستند و اگر به نتیجه نرسد، رییس جمهور استعفا می‌دهد" گفت: نمی‌دانم منظور وی از نماینده دولت در مجلس چه کسی است.

وی ادامه داد: در هر طرح و لایحه ای نماینده دولت متفاوت است. خوب است وی مشخصا بفرمایند کدام نماینده دولت!؟ چه کسی؟ در کجا؟ گفته‌اند!؟

امیری افزود: بنده به عنوان معاون امور مجلس رییس جمهور می گویم که خبر مذکور بی پایه و اساس است و چنین مطلبی از بنیان صحت ندارد.
علیرضا زاکانی  فعال اصولگرا  اخیرا در نشست بصیرت سیاسی مدعی شده که نماینده دولت در مجلس گفته به دنبال مذاکره با ترامپ هستند و اگر به نتیجه برسند که هیچ، اما اگر به نتیجه نرسد رییس جمهور استعفا می‌دهد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha