الرکراکی: سه امتیاز بازی با پرسپولیس را در قطر نگه می‌داریم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: تلاش می‌کنیم تا با ارائه یک بازی خوب سه امتیاز بازی با پرسپولیس را در قطر نگه داریم.

ولید الرکراکی سرمربی تیم الدحیل قطر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما برای بازی با قهرمان ایران آماده هستیم و بازیکنانم آماده سازی خوبی را برای این تقابل سخت پشت سر گذاشته‌اند.

وی افزود: بازیکنانم به ویژه پس از آنکه در جام امیر قطر به قهرمانی رسیدیم با روحیه خوبی کار را دنبال کردند. با وجود باخت برابر الریان کارمان را با دقت دنبال کردیم چرا که پرسپولیس نشان داده در مسابقات خارج از خانه هم مانند بازی‌های خانگی قدرتمند هستند. اما امروز باید این سه امتیاز را در خانه برای هواداران‌مان نگه داریم.

سرمربی تیم الدحیل قطر اضافه کرد: همه بازیکنان ما ذهنیت قهرمانی دارند و از طرفی همیشه مربیان و بازیکنان دوست دارند در چنین مسابقات بزرگی خود را نشان بدهند. بازیکنان من عناوین زیادی را در اروپا و آسیا کسب کردند و همه می‌دانیم که قهرمانی چه کار بزرگی است. ما برای موفقیت گام برمی‌داریم و تلاش می‌کنیم که از تجربه خوب بازیکنان‌مان هم بهره ببریم. امیدوارم که بتوانیم نمایش خوبی داشته باشیم هر چند که همه می‌دانند در این مسابقات بزرگ جزئیات کوچک هم تعیین کننده است.

الرکراکی خاطرنشان کرد: من عاشق چالش‌های بزرگ هستم و این دلیل اصلی است که من در میانه فصل به الدحیل آمدم. این به هیچ وجه آسان نبود اما این چالشی است که من دوست دارم با آن مواجه شوم.

وی در رابطه با اینکه برخی بازیکنان ضعیف در الدحیل حضور دارند، گفت: طبیعی است که بازیکنان ضعیف در لیست آسیایی قرار نداشته باشند. این طبیعی است که باید چنین رفتاری را داشته باشیم تا آنها به آمادگی کامل بازگردند و خود را با سایر نفرات تیم هماهنگ کنند.

سرمربی تیم الدحیل قطر تاکید کرد: ما بازیکنان خوب و برجسته زیادی داریم که آنها می‌توانند در این مسابقات بزرگ به ما کمک کنند. نفراتی که فلسفه کاری و تاکتیکی من را به خوبی درک می‌کنند و در تلاش هستیم از آن نفرات استفاده کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =