۲۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۶
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 83669744
۰ نفر

برچسب‌ها

یک تیتر با یک دنیا حرف؛ «رونالدو خشمگین است»

تهران- ایرنا- «کریستیانو رونالدو» پس از شکست تیمش مقابل هلاس ورونا شاهد از دست رفتن یازدهمین امتیاز یووه در فصل جاری بود و این در حالی است که وی با گلزنی در دیدار شب گذشته زنجیره گلزنی خود را به ۱۰ بازی متوالی رساند اما «مرد پرتغالی خشمگین است.»

نشریه ایتالیایی توتواسپورت یکی از مطالب صفحه اصلی خود را با این تیتر منتشر کرد: کریستیانو رونالدو خشمگین است.

مرد پرتغالی به طور انفرادی در دیدار برابر هلاس ورونا درخشید اما درخشش وی به تنهایی کافی نبود تا از شکست ۲ بر یک بانوی پیر مقابل یکی از حریفان به مراتب ضعیف‌تر خود در سری‌آ جلوگیری کند.

در ادامه مطلب توتواسپورت به این موضوع اشاره شده است که شماره هفت یووه پس از شکست با هواداران تورینی‌ها خداحافظی نکرد و حتی به سمت سکوها نیز نرفت. او از عکس گرفتن با هواداران مشتاق یووه خودداری کرد و استیصال وی کاملا محرز بود.

مرد پرتغالی پس از پایان در تلاش برای انگیزه دادن به یووه در شرایط فعلی گفت: این نتیجه‌ای نبود که می‌خواستیم اما باید به سخت تلاش کردن ادامه دهیم تا به اهداف‌مان برسیم.

اما این پاسخ حرفه‌ای به هیچ عنوان خشم درونی مرد پرتغالی را پنهان نکرده و فرو نمی‌نشاند. رونالدو حالا در ۱۰ دیدار متوالی برای یووه موفق به گلزنی شده که در سه دیدار دبل و در یکی از این ۱۰ بازی هت‌تریک کرده است.

اما مشکل اینجا است که حتی گلزنی وی نیز باعث پیروزی یووه نمی‌شود. بانوی پیر در جریان این ۱۰ دیدار سه بار باخته و یک بار نیز به تساوی رضایت داده‌اند و امتیازات از دست رفته راه را برای سبقت گرفتن اینترمیلان و صدرنشینی این تیم هموار کرد.

«وویچک شزنی» گلر لهستانی یووه با تاکید بر خشم رونالدو گفت: او هم به اندازه ما ناراحت و خشمگین است زیرا نباید در چنین بازی‌هایی امتیاز از دست دهیم. او هر کاری که در توان دارد برای پیروزی ما انجام می‌دهد و در هر بازی گل می‌زند اما در عوض ما خوب بازی نمی‌کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =