۲۱ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۷
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83669695
۰ نفر

برچسب‌ها

هم رزم شهید سلیمانی : سردار سلیمانی از مسیر انقلاب خارج نشد

کرج – ایرنا- هم رزم شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: سردارسلیمانی از مسیر انقلاب خارج نشد و تا لحظه شهادت انقلاب محور و ولایت مداربود.

سید مرتضی امجدیان روز دوشنبه در همایش بزرگداشت سردار مقاومت در آموزش و پرورش البرز که در کانون شهید فهمیده کرج برگزارشد، افزود: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی دلاوری شجاع و نمادی تمام عیار از استکبار ستیزی در محور مقاومت بود.

وی بیان داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی فردی انقلابی بود که همواره انقلابی و همیشه پایبند به اصول انقلاب اسلامی باقی ماند و از مسیر انقلاب خارج نشد.

وی یادآور شد: این شهید والا مقام توانست با درایت و فهم درست از واقعیت‌ها در همه کشوهای اسلامی با اشغالگران آمریکایی مبارزه کند.

امجدیان تصریح کرد: شهید سلیمانی رزمنده‌ای بود که تمام برنامه‌های آمریکا و اسراییل را با شکست مواجه کرد و دشمنان کینه‌توز، این سرباز وطن را به شیوه‌ای ناجوانمردانه شهید کردند.

وی اضافه کرد: ویژگی شخصیتی شهید قاسم سلیمانی برای همه جوانان و آزادگان جهان الگو است.

وی عنوان کرد:این شهید والا مقام فردی بود که رضایت خدا و رهبری و ولایت برایش بسیار اهمیت داشت و خلوص نیت، از او انسان تمام عیاری ساخته بود.

هم رزم شهید حاج قاسم سلیمانی ادامه داد: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر آن شهید بزرگوار جلوه‌ای از قدرت الهی و پاداش این دنیا در برابر رشادت‌های او بود.

وی افزود: سردارشهید حاج قاسم سلیمانی معتقد به راهبرد مقاومت در برابر آمریکا بود و برای حفظ برتری خود در منطقه، یگانه راهبردی است که باید از آن درس بگیریم.

وی با اشاره به تلاش‌های سردار سلیمانی در ۴۰ سال گذشته ، گفت: تقویت و ثبات حزب الله لبنان، تربیت نیروهای مقاومت در فلسطین و مهار بحران‌های سوریه و عراق از جمله اقدامات این سردار بزرگ اسلام در جبهه مقاومت است.

امجدیان تاکید کرد: چهلم این شهید بزرگ مصادف با یوم الله ۲۲ بهمن است که در این روز بار دیگر مردم برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی به میدان می آیند و یاد امام و شهدا را گرامی می دارند.

در این آیین شرکت کنندگان از نمایشگاه بیداری اسلامی نیزبازدید کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =