ساخت ۱۹ واحد مسکونی برای مددجویان کنگاوری با مشارکت بهزیستی

کرمانشاه- ایرنا- همزمان با دهه فجر ۱۹ واحد مسکونی مددجویان کنگاوری با مشارکت بهزیستی، روز دوشنبه با حضور جمعی از مسوولان افتتاح شد.

رییس اداره بهزیستی شهرستان کنگاور در آیین افتتاح این واحدهای مسکونی، با اشاره به اینکه هزینه ساخت این واحدها ۴۰ میلیارد ریال است، افزود: ۲.۵ میلیارد ریال از این مبلغ از محل کمک های بلاعوض بهزیستی، بنیاد مستضعفان و خیرین مسکن ساز، تأمین شده است.
معصومه صیدی عنوان کرد: این واحدها با نظارت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و مشارکت بسیج سازندگی و گروه های جهادی در شهر و روستاهای کنگاور ساخته شده است.
او در ادامه افزود: به خانواده های ۲ معلوله روستایی ۱۸ میلیون و شهری ۳۲ میلون، تک معلوله روستایی هشت میلیون و شهری تک معلوله ۱۵ میلیون تومان پرداخت شده است.
رییس اداره بهزیستی کنگاور در خاتمه با بیان اینکه اولویت بهزیستی تامین مسکن برای خانوارهای دارای حداقل ۲ عضو معلول، زنان سرپرست خانوار و معلولان سرپرست خانوار است، گفت: این سازمان به عنوان نهاد تسهیلگر در امر مسکن، در سال های اخیر اقدامات فراوانی را از طریق ادارات متولی مسکن به عمل آورده و تفاهم نامه های مختلفی را در این باره منعقد کرده است. 
شهرستان کنگاور با ۸۱ هزار نفر جمعیت در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.